Obozy językowe Oxford + Cambridge Ardmore

Miejsce i szkoła

Obozy językowe w AngliiZapraszamy młodzież w wieku 14-18 lat na ekskluzywny międzynarodowy obóz językowy Oxbridge Tour, organizowany w wakacje letnie przez założoną w 1984 roku sieć szkół języka angielskiego Ardmore, specjalizującą się w organizacji wakacyjnych kursów all inclusive dla dzieci i młodzieży (ponad 30 ośrodków w UK i USA). Co roku bierze w nich udział kilkanaście tysięcy młodych ludzi z blisko 60 krajów z całego świata. Oxbridge Tour to unikalna oferta skierowana do uczniów, którzy pragną osobiście doświadczyć smaku życia studenta dwóch najsłynniejszych uniwersytetów świata. Przez pierwszy tydzień obozu zajęcia odbywać się będą na kampusie City of Oxford College, zaledwie kilkaset metrów od starego centrum Oksfordu i wszystkich jego najważniejszych jego zabytków, a przez następny w St Edmund’s College, 15 min pieszo od ścisłego centrum Cambridge.

Gwarancję jakości sieci Ardmore stanowią akredytacje i członkostwo w organizacjach branżowych monitorujących poziom świadczonych usług, w tym:

Szkoła akredytowana przez British Council
Szkoła jest członkiem English UK

Kampus City of Oxford College, położony nad malowniczym strumieniem Castle Mill Stream, dysponuje m.in. doskonale wyposażonymi salami lekcyjnymi, przestronnymi świetlicami, terenami piknikowymi, stołówką i kawiarnią.

Kampus City of Oxford College w Oksfordzie w Anglii

Założony w 1896 roku St Edmund’s College, którego nazwa pochodzi od św. Edmunda z Abingdon – pierwszego absolwenta Cambridge oraz arcybiskupa Canterbury, z rozległym kampusem przeznaczonym dla 250 studentów wyróżnia się wyjątkową, jak na wiekowe uniwersyteckie miasto, luźną i przyjazną atmosferą, co czyni go idealnym miejscem do wakacyjnej integracji.

Obóz językowy na kampusie w Cambridge

Program

W wakacje letnie organizujemy dla młodzieży w wieku 14-18 lat 2- tygodniowe wyjazdy na obozy językowe szkoły Ardmore w Oxfordzie i Cambridge z przelotem z Warszawy do Londynu i z powrotem z polskim opiekunem (w wybranych terminach). Są to wyjazdy typu „all inclusive”, czyli wszystko zawarte w cenie. W niedzielę po pierwszym tygodniu kursu w Oksordzie uczestnicy zostają przetransferowani na kampus w Cambridge.

W skład i cenę wyjazdu wchodzą:

Zakwaterowanie w akademiku / internacie oraz pełne wyżywienie (w akademiku i na kampusie) – zob. szczegóły w zakładce “Zakwaterowanie” powyżej.

Ubezpieczenie: koszty leczenia (KL) do 20000 EUR, następstwa nieszczęśliwych wypadków (NNW) do 15000 PLN.

Opieka polskiego pilota w czasie podróży samolotem do/z Londynu (wyloty z opiekunem: 30.06, 07.07, 14.07.2019, powroty z opiekunem: 14.07, 21.07, 28.07.2019), opieka kadry lokalnej Ardmore na miejscu w Oxfordzie i Cambridge.

transfer z Oxfordu do Cambridge po pierwszym tygodniu kursu.

Materiały do nauki, dyplom ukończenia kursu.

Obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (dodatkowe zabezpieczenie na wypadek niewypłacalności organizatorów turystyki lub pośredników turystycznych).

Zakwaterowanie

Oxford: nowoczesny akademik Dorset House, należący do Oxford Brookes University, położony w dzielnicy Headington, 4 km na północny-wschód od centrum miasta. Jest on oddalony od City of Oxford College (czyli miejsca, gdzie odbywają się lekcje) o ok. 20 min jazdy – codzienny przejazd pod opieką między oboma miejscami zapewnia szkoła.

 pokoje 1-osobowe wyposażone w biurko i szafę;
 każdy pokój z prywatną łazienką;
 5-6 pokoi połączonych w jeden apartament ze wspólną kuchnią i salonem;
 na terenie akademika bezpłatny dostęp do wi-fi.

Akademik na obozie językowym w Oksfordzie

Cambridge: internat na terenie kampusu St Edmund’s College, kilka minut pieszo od centrum kursowego:

 pokoje 2-3-osobowe wyposażone w biurko i szafę;
 wspólne łazienki na korytarzu.

Zakwaterowanie na kampusie na obozie językowym w Cambridge

Wyżywienie Full Board (3 posiłki dziennie):

 śniadania kontynentalne w stołówce w akademiku / internacie (miejscu zakwaterowania);
 lunche i obiadokolacje (w obu przypadkach dwudaniowe ciepłe posiłki) w restauracji na kampusie City of Oxford College / St Edmund’s College.

Obejrzyj

Galerie zdjęć Oxford:

Galerie zdjęć Cambridge:

Filmy:

Oxford

Cambridge

Terminy i ceny

Terminy (wyloty z Warszawy)*Cena w PLN
30.06 - 14.07.2019 (2 tyg.)11290
07.07 - 21.07.2019 (2 tyg.)
14.07 - 28.07.2019 (2 tyg.)

* W podanych w tabeli terminach istnieje możliwość zarezerwowania lotu, którym będzie leciał do Londynu polski opiekun (szczegóły poniżej pod linkiem “Do podanej ceny należy doliczyć”); możliwe jest również zarezerwowanie dowolnego innego lotu i terminu wyjazdu – kursy rozpoczynają się w każdy poniedziałek przez całe wakacje maks. do 11.08.2019 (wyloty indywidualne w niedzielę 21.07, 28.07 – min. wiek 16 lat).

UWAGA! Płatność całości najpóźniej 30 dni przed wyjazdem. Zaliczka 2500 zł w momencie zgłoszenia (podpisania umowy).