Obozy językowe Dublin Irlandia

Miejsce i szkoła

Obozy językowe w IrlandiiZapraszamy dzieci i młodzież w wieku 12-18 lat na wakacyjny międzynarodowy obóz języka angielskiego do Dublina, stolicy zielonej Irlandii, położonej nad samym Oceanem Atlantyckim. Miasto to przyciąga obcokrajowców niepowtarzalną atmosferą, ciekawą kulturą i oryginalną architekturą. Jego mieszkańcy słyną z otwartości i gościnności, a tamtejsze restauracje i kawiarnie są zawsze pełne gości i serwują lokalne potrawy przy rozbrzmiewającej irlandzkiej muzyce. Obóz organizowany jest przez szkołę językową Babel Academy of English (rok założenia 2016), która prowadzi szkołę całoroczną w ścisłym centrum Dublina oraz wakacyjną dla dzieci i młodzieży w spokojnej i bezpiecznej dzielnicy Raheny, położonej nad samym morzem na północnych przedmieściach miasta, ok. 8 km od jego centrum, z którym ma dogodne połączenia komunikacyjne.

Zajęcia odbywają się na kampusie katolickiej żeńskiej szkoły średniej Manor House wyposażonym w przestronne klasy, tereny sportowe, pracownię artystyczną, salę teatralną, miejsca do wspólnych spotkań oraz serwującą ciepłe lunche stołówkę. Na terenie kampusu uczniowie mają dostęp do bezpłatnego wi-fi. Uczestnicy obozu mieszkają w domach irlandzkich rodzin goszczących.

Wyjazd polskiej grupy z polskim opiekunem na obóz językowy organizowany przez Babel Academy of English odbędzie się w wakacje letnie w terminie 26.06-02.07.2022 (1 tydzień). W innych terminach możliwe są wyjazdy indywidualne (samodzielne).

Obozy językowe (angielski) na kampusie Manor House School w Dublinie w Irlandii

Program

W wakacje letnie organizujemy dla dzieci i młodzieży w wieku 12-18 lat 1- tygodniowy wyjazd grupowy z polskim na międzynarodowy obóz językowy szkoły Babel Academy of English w Dublinie z transportem samolotem z lotniska w Warszawie. Odbędzie się on w terminie 26.06-02.07.2022. Możliwe są również wyjazdy indywidualne (samodzielne) z dowolnego lotniska w Polsce w dowolnym terminie między 03.07 a 20.08.2022 (wyloty co niedzielę, powroty w sobotę, długość pobytu 2 tygodnie).

W skład i cenę wyjazdu wchodzą:

Zakwaterowanie i pełne wyżywienie w domach irlandzkich rodzin goszczących – zob. szczegóły w zakładce „Zakwaterowanie” powyżej.

Transfer z lotniska w Dublinie do miejsca zakwaterowania i z powrotem na lotnisko po zakończeniu kursu.

Ubezpieczenie: koszty leczenia (KL) do 20000 EUR, następstwa nieszczęśliwych wypadków (NNW) do 15000 PLN, bagaż do 1000 PLN.

Opieka polskiego wychowawcy podczas przelotów i pobytu (w terminie 26.06-02.07.2022), opieka rodzin goszczących i miejscowej kadry na miejscu.

Materiały do nauki, zeszyt, długopis, torba, dyplom ukończenia kursu.

Obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (dodatkowe zabezpieczenie na wypadek niewypłacalności organizatorów turystyki lub pośredników turystycznych).

Obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Pomocowy (zapewniający biurom podróży środki na pokrycie zwrotów wpłat podróżnych, których imprezy turystyczne nie zostały lub nie zostaną zrealizowane z powodu nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności).

Zakwaterowanie

Domy specjalnie wyselekcjonowanych irlandzkich rodzin goszczących, pokoje 2- lub 3- osobowe, łazienka dzielona z domownikami. Dojazd do szkoły (na kampus) komunikacją miejską (do 25 minut).

Wyżywienie – 3 posiłki dziennie (Full Board): śniadania i obiadokolacje u rodzin goszczących oraz ciepłe lunche w stołówce na kampusie.

Zakwaterowanie w Dublinie u irlandzkich rodzin goszczących

Obejrzyj

Galerie zdjęć:

Filmy:

Terminy i ceny

Terminy*Cena w PLN
26.06 - 02.07.2022 (1 tydz.)2499
26.06 - 09.07.2022 (2 tyg.)5999
2 tyg. między 03.07 - 20.08.20226999

* W pierwszym terminie wyjazd grupowy z polskim opiekunem; w drugim – pierwszy tydzień pobytu z polskim opiekunem, drugi tydzień (i powrót) bez; w pozostałych – wyjazdy samodzielne (indywidualne).

UWAGA! Płatność całości najpóźniej 30 dni przed wyjazdem. Zaliczka 30 proc. w momencie zgłoszenia (podpisania umowy).