Zimowy obóz językowy Dublin Irlandia

Miejsce i szkoła

Obozy językowe Dublin IrlandiaZapraszamy dzieci i młodzież w wieku 13-19 lat na zimowy wyjazd na kurs języka angielskiego do Dublina, stolicy zielonej Irlandii, położonej nad samym Oceanem Atlantyckim. Miasto to przyciąga obcokrajowców niepowtarzalną atmosferą, ciekawą kulturą i oryginalną architekturą. Jego mieszkańcy słyną z otwartości i gościnności, a tamtejsze restauracje i kawiarnie są zawsze pełne gości i serwują lokalne potrawy przy rozbrzmiewającej irlandzkiej muzyce. Zajęcia odbywają się w renomowanej szkole Frances King School of English, która, oprócz Dublina, posiada swój oddział w Londynie i ma blisko 50-letnie (rok założenia 1973) doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego dla obcokrajowców.

Szkoła w Dublinie zlokalizowana jest w ścisłym centrum miasta, tuż przy parku Merrion Square. W okolicy znajdują się największe ośrodki kulturalne stolicy Irlandii, takie jak National Gallery of Ireland czy National Museum of Ireland. Szkoła mieści się w zabytkowej, zbudowanej z czerwonej cegły kamienicy w stylu gregoriańskim z nowoczesnym zapleczem dydaktycznym dostosowanym do potrzeb uczniów. Wyjazd polskiej grupy z polskim opiekunem na obóz językowy organizowany przez Frances King School of English odbędzie się w ferie zimowe w terminie 09.02-16.02.2020.

Obozy językowe (angielski) w szkole Frances King w Dublinie w Irlandii

Gwarancję jakości szkoły stanowią akredytacje i członkostwo w organizacjach branżowych monitorujących poziom świadczonych usług, w tym:

Szkoła akredytowana przez ACELS (The Accreditation and Coordination of English Language Services)
Szkoła jest członkiem MEI (Marketing English in Ireland)
Szkoła jest członkiem Quality English
Szkoła jest członkiem IALC (The International Association of Language Centres)

Program

W ferie zimowe organizujemy dla dzieci i młodzieży w wieku 13-19 lat 1- tygodniowy wyjazd grupowy z polskim na międzynarodowy obóz językowy szkoły Frances King w Dublinie z transportem samolotem z lotniska w Warszawie. Odbędzie się on w terminie 09.02-16.02.2020.

W skład i cenę wyjazdu wchodzą:

Zakwaterowanie i pełne wyżywienie w domach irlandzkich rodzin goszczących – zob. szczegóły w zakładce „Zakwaterowanie” powyżej.

Transfer z lotniska w Dublinie do miejsca zakwaterowania i z powrotem na lotnisko po zakończeniu kursu.

Ubezpieczenie: koszty leczenia (KL) do 10000 EUR, następstwa nieszczęśliwych wypadków (NNW) do 15000 PLN, bagaż do 800 PLN.

Opieka polskiego wychowawcy podczas przelotów i pobytu, opieka rodzin goszczących na miejscu.

Materiały do nauki, zeszyt, długopis, torba, dyplom ukończenia kursu.

Obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (dodatkowe zabezpieczenie na wypadek niewypłacalności organizatorów turystyki lub pośredników turystycznych).

Zakwaterowanie

Domy specjalnie wyselekcjonowanych irlandzkich rodzin goszczących, pokoje 2- lub 3- osobowe, łazienka dzielona z domownikami. Dojazd do szkoły komunikacją miejską (do 25 minut).

Wyżywienie – 3 posiłki dziennie (Full Board): śniadania i obiadokolacje u rodzin goszczących oraz lunch w formie suchego prowiantu.

Zakwaterowanie w Dublinie u irlandzkich rodzin goszczących

Obejrzyj

Galerie zdjęć:

Filmy:

Terminy i ceny

TerminyCena w PLN
09.02 - 16.02.2020
(1 tydzień)
2150 PLN

UWAGA! Płatność całości najpóźniej 30 dni przed wyjazdem. Zaliczka 30 proc. w momencie zgłoszenia (podpisania umowy).