Obozy językowe (francuski) Sprachcaffe Nicea Francja

Miejsce i szkoła

Obozy językowe w NiceiZapraszamy młodzież w wieku 13-21 lat na wakacyjne międzynarodowe obozy z językiem francuskim do Nicei. Zajęcia odbywają się w renomowanej szkole Sprachcaffe Languages Plus, która należy do sieci szkół językowych o tej samej nazwie, posiadającej 30 ośrodków na całym świecie i mającej blisko 40-letnie (rok założenia 1983) doświadczenie w nauczaniu języków obcych. Gwarancję jakości sieci stanowią akredytacje i członkostwo w organizacjach branżowych monitorujących poziom świadczonych usług:

Akredytacje Sprachcaffe Languages Plus

Szkoła Sprachcaffe w Nicei działa od 1998 r. i znajduje się w centrum miasta, w pięknej, stylowej kamienicy z czasów Belle Epoque, w odległości krótkiego spaceru od plaży i Promenady Anglików oraz niedaleko dworca kolejowego. Latem szkoła organizuje także zajęcia w drugim budynku, oddalonym 10 minut spacerem od głównej siedziby. Placówka główna dysponuje siedmioma jasnymi, multimedialnymi salami lekcyjnymi, stołówką, biblioteką i bezpłatnym dostępem do internetu. Słoneczne pomieszczenia sprzyjają efektywnej nauce.

Szkoła językowa Sprachcaffe w Nicei

Program

W wakacje letnie organizujemy dla młodzieży w wieku 13-21 lat 2- lub 3- tygodniowe wyjazdy indywidualne na obozy językowe szkoły Sprachcaffe w Nicei z dowolnego lotniska w Polsce. Wyjazd możliwy jest w każdą niedzielę w przedziale dat 04.07 – 21.08.2021 (powroty w sobotę).

W skład i cenę wyjazdu wchodzą:

Zakwaterowanie i pełne wyżywienie w domach francuskich rodzin goszczących lub w szkolnej rezydencji (akademiku) – zob. szczegóły w zakładce „Zakwaterowanie” powyżej.

Transfer z lotniska w Nicei (w godz. 8:00-20:00) do miejsca zakwaterowania i z powrotem (po zakończeniu kursu).

Ubezpieczenie: koszty leczenia (KL) do 10000 EUR, następstwa nieszczęśliwych wypadków (NNW) do 15000 PLN, bagaż do 800 PLN.

Opieka kadry francuskiej (w szkole, akademiku i na zajęciach pozalekcyjnych) oraz rodzin goszczących podczas pobytu.

Materiały do nauki, dyplom ukończenia kursu.

Obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (dodatkowe zabezpieczenie na wypadek niewypłacalności organizatorów turystyki lub pośredników turystycznych).

Obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Pomocowy (zapewniający biurom podróży środki na pokrycie zwrotów wpłat podróżnych, których imprezy turystyczne nie zostały lub nie zostaną zrealizowane z powodu nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności).

Zakwaterowanie

13 lub 20 noclegów (od niedzieli do soboty), 2 opcje do wyboru:

w domach specjalnie wyselekcjonowanych francuskich rodzin goszczących:

 pokoje 2- osobowe;
 łazienka dzielona z domownikami;
 ok. 10-30 min od szkoły (uczniowie muszą korzystać z transportu publicznego do szkoły i z powrotem – koszt przejazdów nie wliczony w cenę).

w szkolnej rezydencji (akademiku):

 pokoje 1-osobowe z wi-fi, klimatyzacją i własną łazienką;
 do dyspozycji w pełni wyposażona kuchnia;
 ok. 15 min pieszo od szkoły i plaży;
Uwaga: zakwaterowanie w akademiku możliwe jest tylko w przedziale dat 04.07 – 21.08.2021.

Wyżywienie – 3 posiłki dziennie (Full Board): śniadania i obiadokolacje w miejscu zakwaterowania + pakowane lunche do szkoły.

Zakwaterowanie u rodzin goszczących na obozie językowym w Nicei

Obejrzyj

Galerie zdjęć:

Filmy:

Terminy i ceny

Rodzaj zakwaterowania
Cena w PLN za 2 tyg.
Cena w PLN za 3 tyg.
rodziny goszczące
5650
8350
akademik
8450
12535

Terminy wyjazdów: co tydzień w każdą niedzielę (powroty w sobotę) od 04.07 do 21.08.2021. Uwaga: zakwaterowanie w akademiku możliwe tylko w przedziale dat 04.07 – 21.08.2020.

UWAGA! Płatność całości najpóźniej 30 dni przed wyjazdem. Zaliczka 30 proc. w momencie zgłoszenia (podpisania umowy).