Obóz językowy Nowa Zelandia

Miejsce i szkoła

Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 13-18 lat na 3- lub 4-tygodniowy międzynarodowy obóz językowy na szlak Hobbitonu z Władcy Pierścieni. Naszym celem będzie wyspiarska Nowa Zelandia położona na południowo-zachodnim Pacyfiku, zaledwie 3 godziny lotem od Australii. Niewiele jest miejsc na Ziemi, które mogłyby konkurować z tym malowniczym i mistycznym zakątkiem Oceanii – nic zatem dziwnego, że to właśnie tu kręcona była trylogia Władcy Pierścieni.

Będziemy mieszkać i uczyć się w Auckland, największym mieście Nowej Zelandii, które z powodu dużej liczby pływających tu barwnych łodzi i windsurferów zwane jest „miastem żagli”. Auckland przez wiele lat utrzymuje się w czołówce światowego rankingu miast o najwyższym standardzie życia.

Kursy języka angielskiego w Nowej ZelandiiNasza grupa weźmie udział w kursie języka angielskiego w Kiwi English Academy – renomowanej szkole językowej (rok założona 1991), położonej w znanej dzielnicy handlowej o nazwie Newmarket, w samym centrum miasta. Przez całą podróż i pobyt będzie pod opieką polskiego wychowawcy.

Obozy językowe Nowa Zelandia

Program

W wakacje letnie organizujemy dla dzieci i młodzieży w wieku 13-18 lat wyjazd grupowy z polskim opiekunem typu „all inclusive” na obóz językowy szkoły KIWI English Academy w Auckland w Nowej Zelandii. Wyjazd ten odbędzie się w terminie 29.06-28.07.2019 (4 tygodnie) lub 29.06-21.07.2019 (3 tygodnie).

W skład i cenę wyjazdu wchodzą:

Zakwaterowanie i wyżywienie u nowozelandzkich rodzin goszczących – zob. szczegóły w zakładce „Zakwaterowanie” powyżej.

Ubezpieczenie: koszty leczenia (KL) do 30000 EUR, następstwa nieszczęśliwych wypadków (NNW) do 16000 PLN, bagaż do 1800 PLN.

Opieka polskiego pilota – rezydenta w czasie podróży samolotem i obozu w Nowej Zelandii; opieka lokalnych wychowawców na miejscu.

Transfer z lotniska w Auckland na miejsce zakwaterowania i z powrotem na lotnisko po zakończeniu obozu.

Materiały do nauki, zeszyt, długopis, plecak, certyfikat ukończenia kursu.

Obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (dodatkowe zabezpieczenie na wypadek niewypłacalności organizatorów turystyki lub pośredników turystycznych).

Zakwaterowanie

2-3- osobowe pokoje u starannie wyselekcjonowanych nowozelandzkich rodzin goszczących, łazienka dzielona z pozostałymi domownikami. Miejscowe rodziny są bardzo przyjazne i otwarte na przyjmowanie zagranicznej młodzieży, a dodatkowym plusem tego rodzaju zakwaterowania jest okazja do rozmów w języku angielskim i możliwość poznania lokalnych obyczajów.
Wyżywienie: 3 posiłki dziennie (Full Board) – śniadania i obiadokolacje u rodzin goszczących + pakowane lunche na zajęcia.

Zakwaterowanie u rodzin goszczących na obozie językowym w Nowej Zelandii

Obejrzyj

Galerie zdjęć:

Filmy:

Terminy i ceny

TerminyCena w PLN
29.06 - 28.07.2019 (4 tyg.)15399
29.06 - 21.07.2019 (3 tyg.)12599

UWAGA! Płatność całości najpóźniej 30 dni przed wyjazdem. Zaliczka 30 proc. w momencie zgłoszenia (podpisania umowy).