Kolonie i obozy językowe w Polsce 2024

Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w letnich obozach i koloniach językowych organizowanych już od 1990 r. W zeszłym roku wyjechało z nami ponad 1000 dzieci i młodzieży z całej Polski. Na lato 2024 proponujemy wyjazd nad Morze Bałtyckie do Międzywodzia lub Dźwirzyna oraz pobyt w górach, w Zakopanem.

Gwarantujemy pełne wrażeń wakacje, łączące bardzo bogaty program rekreacyjno – sportowy z efektywną nauką języka angielskiego, niemieckiego lub hiszpańskiego. Ponieważ w obozach i koloniach biorą udział osoby z całej Polski, można nawiązać kontakty z rówieśnikami z różnych zakątków kraju. Część uczestników pochodzi również z zagranicy.

Kolonie i obozy językowe nie tylko z nazwy

Bardzo bogaty program rekreacyjny

Bardzo dobre warunki zakwaterowania

Wybrane przez nas ośrodki wczasowe są znane i sprawdzone. Posiadają dogodną lokalizację nad samym morzem, a w przypadku ośrodków górskich blisko szlaków turystycznych. Obiekty te dysponują 2-4 osobowymi pokojami z łazienkami oraz bogatą bazą dydaktyczną i rekreacyjną (np. boiska sportowe, kawiarenki, basen, sauna, rowery). Są znane także z dobrego wyżywienia. Wszystkie posiadają aktualne zezwolenia i zgłoszone są do Kuratorium.

Bezpieczne wakacje

Nie ma problemu z dojazdem

Zapewniamy zorganizowany dojazd grupowy pod opieką wychowawców z dużych miast w Polsce (Wrocław, Warszawa, Kraków, Katowice, Poznań).

Atrakcyjna cena


Organizator kolonii i obozów posiada zezwolenie na świadczenie usług turystycznych oraz gwarancje ubezpieczeniowe przewidziane ustawą o usługach turystycznych.

Organizator jest członkiem Dolnośląskiej Izby Turystyki oraz posiada akredytację Kuratorium w zakresie nauczania języków obcych. Posiada także wszystkie aktualne zezwolenia na prowadzenie poszczególnych placówek kolonijnych / obozowych na podstawie stosownego zgłoszenia do Kuratorium.