O nas

Jesteśmy szkołą językową o nazwie AS School of English, działającą od 1996 r. w Józefowie koło Warszawy (woj. mazowieckie). Prowadzimy kursy angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych z naszego miasta i okolic. Więcej informacji o naszych kursach znajdziecie Państwo na stronie stronie szkoły.

W r. 2000 nawiązaliśmy kontakt z kilkoma szkołami języka angielskiego w krajach anglojęzycznych i podpisaliśmy z nimi umowy agencyjne, na podstawie których reprezentujemy je na terenie Polski, werbując uczniów, chcących skorzystać z prowadzonych przez nie szkoleń językowe. Jednocześnie zarejestrowaliśmy swoją działalność gospodarczą jako agencja turystyczna.

Swoją ofertę poszerzyliśmy w kolejnych latach o nowe szkoły, języki i kraje oraz stworzyliśmy biuro turystyki edukacyjnej asenglish zajmujące się kompleksową obsługą wyjazdów językowych – rezerwacją wybranego kursu, zakwaterowania, transferów lotniskowych, biletu lotniczego lub autokarowego, a także zakupem ubezpieczenia turystycznego.

Współpracujemy również z kilkoma biurami podroży w Polsce przy sprzedaży wakacyjnych obozów językowych dla dzieci i młodzieży w kraju i za granicą. Obozy zagraniczne organizowane są jako wyjazdy grupowe z polskim opiekunem i łączą naukę wybranego języka obcego z bogatym programem zajęć pozalekcyjnych.

Jako agencja turystyczna prowadzimy także sprzedaż czy rezerwację wielu produktów związanych z podróżami, np. biletów lotniczych, noclegów, wycieczek, kolonii dla dzieci i obozów młodzieżowych.

Poniżej zamieszczamy podstawowe dane rejestracyjne i identyfikacyjne naszej firmy:

 wpis do ewidencji działalności gospodarczej prowadzonej przez BURMISTRZA MIASTA JÓZEFOWA pod numerem 3757
 nazwa: AS School of English
 właściciel: mgr Sławomir Tobiasz
 siedziba: ul. Armii Krajowej 28a, 05-410 Józefów
 data rozpoczęcia działalności: 01.10.1996
 NIP: 5321314503
 REGON: 012188247
 konto bankowe: 32 1140 2017 0000 4402 0398 6288 (mBank)
 kontakt z nami