Obóz językowy w Dubaju Zjednoczone Emiraty Arabskie

Miejsce i szkoła

Obozy językowe w DubajuZapraszamy młodzież w wieku 14-20 lat na wakacyjne wyjazdy na kursy języka angielskiego do położonego na południowym wybrzeżu Zatoki Perskiej Dubaju, największego miasta Zjednoczonych Emiratów Arabskich, najszybciej rozwijającego się i jednego z najbogatszych krajów Azji Zachodniej, a przy tym najbezpieczniejszego na świecie. Trudno uwierzyć, że jeszcze 70 lat temu był tu sam piasek… Dziś ta otoczona pustynią, kosmopolityczna metropolia, wygląda niczym z filmu science-fiction. Słynie z przepychu i zapierających dech w piersiach inwestycji, takich jak ikoniczne drapacze chmur z Burdż Chalifa na czele, czy sztuczne wyspy o oryginalnych kształtach. Dubaj to świadectwo nowoczesności i innowacyjności co w połączeniu z białymi piaszczystymi plażami sprawia, że jest to jedno z najlepszych miejsc na świecie na przeżycie wyjątkowych wakacji.

Obozy językowe w DubajuBezpośrednim organizatorem obozu językowego w Dubaju jest prowadząca tam działalność od 2016 roku szkoła języka angielskiego English Studies Dubai (w skrócie ES Dubai), która zatrudnia wyłącznie native speakerów. Szkoła znajduje się na 15 piętrze jednego z wieżowców na terenie Jumeirah Lakes Towers (JLT), w samym sercu Nowego Dubaju, zaledwie kilka minut od centrum handlowego Dubai Marina i plaży. W pobliżu dostępny jest szeroki wybór obiektów gastronomicznych, handlowych, sportowych i rozrywkowych, a także dwie stacje metra.

Mazaya Business Avenue J,umeirah Lake Towers, Dubaj, Zjednoczone Emirsaty Arabskie

Szkoła dysponuje kilkunastoma klimatyzowanymi, nowocześnie wyposażonymi klasami (w każdej tablica interaktywna), biblioteką, kawiarnią, oferuje także darmowe wi-fi. Gwarancję jej jakości szkoły stanowi akredytacja przez Knowledge and Human Development Authority (KHDA) – organ rządowy nadzorujący prywatny sektor edukacyjny w Dubaju.

Uczestnicy obozu mieszkają w akademiku The Myriad Dubai, położonym w samym sercu miasteczka studenckiego Dubai International Academic City. Szkoła organizuje darmowy transport z akademika na zajęcia i z powrotem (ok. 45 min jazdy).

Program

W wakacje letnie organizujemy dla młodzieży w wieku 14-20 lat 2- tygodniowe wyjazdy grupowe z Warszawy z polskim opiekunem na obozy językowe (język angielski) szkoły ES Dubai w terminach 02.07-16.07.2022 i 30.07-13.08.2022.

W skład i cenę wyjazdu wchodzą:

Zakwaterowanie w akedemiku, codzienny transport na zajęcia i wycieczki, pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie) w akademiku, szkolnym bufecie i restauracjach – zob. szczegóły w zakładce „Zakwaterowanie”.

Transfer z lotniska w Dubaju do miejsca zakwaterowania i z powrotem na lotnisko po zakończeniu obozu.

Ubezpieczenie: koszty leczenia (KL) do 60000 EUR, następstwa nieszczęśliwych wypadków (NNW) do 15000 PLN, bagaż do 1000 PLN.

Opieka polskiego opiekuna w czasie podróży samolotem i obozu w Dubaju, opieka miejscowej kadry w szkole, na wycieczkach i w akademiku.

Materiały do nauki, dyplom ukończenia kursu.

Obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (dodatkowe zabezpieczenie na wypadek niewypłacalności organizatorów turystyki lub pośredników turystycznych).

Obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Pomocowy (zapewniający biurom podróży środki na pokrycie zwrotów wpłat podróżnych, których imprezy turystyczne nie zostały lub nie zostaną zrealizowane z powodu nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności).

Zakwaterowanie

14 noclegów w pokojach 2-osobowych z klimatyzacją i łazienką w nowoczesnym akademiku The Myriad Dubai, położonym w samym sercu miasteczka studenckiego Dubai International Academic City, ok. 45 min jazdy od szkoły, która organizuje darmowy transport na zajęcia i z powrotem. Budynek akademika w pełni zaspokaja potrzeby współczesnego studenta pod względem bezpieczeństwa (spokojna lokalizacja, całodobowa ochrona), komfortu i wygody. Uczniowie mogą bez ograniczeń korzystać z całego jego zaplecza, w tym pomieszczeń do nauki, sali spotkań z bilardem, sali z grami, siłowni, boiska sportowego, odkrytego basenu i kina. W całym budynku dostępne jest bezpłatne wi-fi, a część pokoi posiada telewizory z dostępem do Netflixa.

Wyżywienie – 3 posiłki dziennie (Full Board): śniadania w formie bufetu w akademiku, lunche à la carte w barze w szkole (podczas całodniowych wycieczek w formie suchego prowiantu), obiadokolacje w stołówce w akademiku lub (podczas wycieczek) w restauracjach. Podczas wycieczek na pustyni obiadokolacja z grilla. 

Akademik szkoły językowej ES w Dubaju

Obejrzyj

Galerie zdjęć:

Filmy:

Terminy i ceny

Terminy (2 tyg.)Cena w PLN
15.07-30.07.202310999

UWAGA! Płatność całości najpóźniej 30 dni przed wyjazdem. Zaliczka 30 proc. w momencie zgłoszenia (podpisania umowy).