Obóz językowy (francuski, angielski) IH Nicea Francja

Miejsce i szkoła

Obóz językowy w Nicei we FrancjiZapraszamy dzieci i młodzież w wieku 10-16 lat na wakacyjny międzynarodowy obóz z językiem angielskim lub francuskim do słonecznej Nicei. Zajęcia odbywają się w renomowanej szkole International House (IH), która została założona w 1985 roku i należy do sieci szkół językowych o tej samej nazwie, posiadającej 160 ośrodków w 52 krajach. Oddział IH w Nicei znajduje się w dzielnicy mieszkalnej Quartier des Musiciens, niecałe 10 minut pieszo od plaży. Jest on przeznaczony dla starszej młodzieży i dorosłych, natomiast młodsza młodzież i dzieci w wieku 10-16 lat mają zajęcia i są zakwaterowani na kampusie francuskiej szkoły średniej Honoré d’Estienne d’Orves, położonym 15 minut pieszo od plaży i 25 minut od Starego Miasta. Na kampusie znajdują się duże, nowocześnie wyposażone sale lekcyjne, internat, przestronna stołówka, boiska do koszykówki, piłki nożnej i ręcznej, obszerna aula, w której prowadzone są wieczorne zajęcia pozalekcyjne i odbywają się projekcje filmów, zaciszne dziedzińce oraz strefa darmowego wi-fi.

Obóz język angielski lub francuski na kampusie szkoły średniej Honoré d'Estienne d'Orves w Nicei, Francja

Program

W wakacje letnie organizujemy dla dzieci i młodzieży w wieku 10-16 lat 2- tygodniowy wyjazd grupowy z polskim opiekunem na obóz językowy szkoły International House w Nicei z wylotem z Warszawy (możliwość lotów także z innych miast na zapytanie). Wyjazd ten odbędzie się w terminie 18.07-31.07.2021.

W skład i cenę wyjazdu wchodzą:

Zakwaterowanie i pełne wyżywienie w internacie na kampusie – zob. szczegóły w zakładce „Zakwaterowanie” powyżej.

Transfer z lotniska w Nicei do miejsca zakwaterowania i z powrotem (po zakończeniu oboyu).

Opieka polskiego pilota – rezydenta w czasie podróży samolotem i obozu w Nicei; opieka lokalnych wychowawców na miejscu.

Materiały do nauki, zeszyt, długopis, T-shirt, torba szkolna, dyplom ukończenia kursu.

Ubezpieczenie: koszty leczenia (KL) do 20000 EUR, następstwa nieszczęśliwych wypadków (NNW) do 15000 PLN, bagaż do 1000 PLN.

Obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (dodatkowe zabezpieczenie na wypadek niewypłacalności organizatorów turystyki lub pośredników turystycznych).

Zakwaterowanie

13 noclegów (od niedzieli do soboty) w internacie na kampusie francuskiej szkoły średniej Honoré d’Estienne d’Orves (w miejscu zajęć):

 pokoje 2-3- osobowe;
 jedna łazienka na dwa pokoje;
 pościel zmieniana co tydzień, ręczniki we własnym zakresie;
 pokoje sprzątane codziennie, gruntownie w weekendy.

Wyżywienie – 3 posiłki dziennie (Full Board): śniadania, lunche i obiadokolacje w stołówce na kampusie; podczas weekendowych wycieczek pakowane lunche.

Zakwaterowanie w internacie na obozie językowym IH w Nicei we Francji

Obejrzyj

Galerie zdjęć:

Filmy:

Terminy i ceny

Termin grupowy z opiekunemCena w PLN
18.07 - 31.07.2021 (2 tyg.)6499

UWAGA! Płatność całości najpóźniej 30 dni przed wyjazdem. Zaliczka 30 proc. w momencie zgłoszenia (podpisania umowy).