Obóz językowy (japoński) Tokio Japonia

Miejsce i szkoła

Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 13-18 lat do stolicy Japonii Tokio na 2-tygodniowy międzynarodowy obóz językowy z wprowadzeniem do języka japońskiego, na który organizujemy wyjazd grupowy z polskim opiekunem w terminie 01-14.08.2021. Wyjazd skierowany jest do osób, które chciałyby rozpocząć naukę języka japońskiego w międzynarodowym towarzystwie, odkryć kaligrafię, a przede wszystkich do tych, którzy interesują się mangą i pragną zwiedzić ten zakątek świata.

Obóz językowy (język japoński) w Tokio w JaponiiObóz organizowany jest przez renomowaną, założoną w 1987 roku szkołę językową KAI, zlokalizowaną niemalże w centralnej części Tokio, w dzielnicy Shinjuku, słynącej m.in. z dworca kolejowego obsługującego największą liczbę pasażerów na świecie. Szkoła dysponuje nowocześnie wyposażonymi klasami i laboratoriami językowymi oraz oferuje darmowy dostęp do wi-fi. Gwarancją jej jakości jest posiadanie certyfikatu ISO 29991:2014, a także akredytacje organizacji branżowych monitorujących poziom świadczonych usług:

Szkoła akredytowana przez IALC (International Association of Language Centres)
Szkoła akredytowana przez Nisshinkyo (The Association for the Promotion of Japanese Language Education)

Uczestnicy obozy będą mieszkać w Tokyo Central Youth Hostel, który zajmuje 18. i 19. piętro budynku Central Plaza, tuż obok stacji metra Iidabashi oraz 15 minut jazdy pociągiem od dworców JR Shinjuku, Shibuya i Tokyo. Przy oddalonej o 5 minut spacerem ulicy Kagurazaka znajdują są rozmaite restauracje. Z obiektu można w 15 minut dojść do Pałacu Cesarskiego. Szkoła zapewnia codzienny transport z hostelu na zajęcia. Więcej szczegółów w zakładce „Zakwaterowanie”.

Obozy językowe Tokio Japonia

Program

W wakacje letnie organizujemy dla dzieci i młodzieży w wieku 13-18 lat wyjazd grupowy z polskim opiekunem typu „all inclusive” na obóz językowy (język japoński) w szkole KAI Japanese Language School w Tokio w Japonii z wylotem z Warszawy. Wyjazd ten odbędzie się w terminie 01-14.08.2021 (2 tygodnie).

W skład i cenę wyjazdu wchodzą:

Zakwaterowanie (14 noclegów) i wyżywienie w hostelu – zob. szczegóły w zakładce „Zakwaterowanie”.

Ubezpieczenie: koszty leczenia (KL) do 30000 EUR, następstwa nieszczęśliwych wypadków (NNW) do 16000 PLN, bagaż do 1800 PLN.

Opieka polskiego opiekuna w czasie podróży samolotem i pobytu w Tokio; opieka lokalnej kadry na miejscu.

Transfer z lotniska w Tokio na miejsce zakwaterowania i z powrotem na lotnisko po zakończeniu obozu.

Materiały do nauki, zeszyt, długopis, plecak, certyfikat ukończenia kursu.

Obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (dodatkowe zabezpieczenie na wypadek niewypłacalności organizatorów turystyki lub pośredników turystycznych).

Zakwaterowanie

14 noclegów w Tokyo Central Youth Hostel w pokojach wieloosobowych z łóżkami piętrowymi. Łazienki znajdują się na korytarzach. W obiekcie dostępne jest darmowe wi-fi, pralnia na monety i automaty z napojami.

Hostel zajmuje 18. i 19. piętro budynku Central Plaza, tuż obok stacji metra Iidabashi oraz 15 minut jazdy pociągiem od dworców JR Shinjuku, Shibuya i Tokyo. Przy oddalonej o 5 minut spacerem ulicy Kagurazaka znajdują są rozmaite restauracje. Z obiektu można w 15 minut dojść do Pałacu Cesarskiego. Szkoła zapewnia codzienny transport z hostelu na zajęcia.

Wyżywienie: 3 posiłki dziennie (Full Board) – śniadania i obiadokolacje w stołówce w hostelu + pakowane lunche na zajęcia i wycieczki.

Zakwaterowanie na obozie językowym w Tokio w Japonii

Obejrzyj

Galerie zdjęć:

Zobacz też: wirtualna wycieczka po szkole w Tokio i jej aneksie.

Filmy:

Terminy i ceny

Termin grupowy z opiekunemCena w PLN
01.08 - 14.08.2021 (2 tyg.)18899

UWAGA! Płatność całości najpóźniej 30 dni przed wyjazdem. Zaliczka 30 proc. w momencie zgłoszenia (podpisania umowy).