Kursy angielskiego Twin Eastbourne

Miejsce i szkoła

Kursy językowe w EastbourneNaszym partnerem w Eastbourne jest działająca od 1954 roku szkoła języka angielskiego należąca obecnie do założonej w 1993 roku sieci szkół językowych Twin English Centres, która posiada swoje oddziały również w Londynie i Dublinie. Jej ośrodek w Eastbourne mieści się w dawnej posiadłości Księcia Devonshire – stylowym XVIII- wiecznym budynku otoczonym pięknym ogrodem i rozległymi terenami rekreacyjnymi. Kurs w Twin Eastbourne English Center stwarza unikalną okazję nauki w zabytkowych historycznych salach, które kiedyś były pałacowymi komnatami. Szkoła oddalona jest 15 minut drogi pieszo od centrum miasta. Oferuje szeroką gamę kursów językowych dla każdej grupy wiekowej. Wyposażona jest w laboratorium językowe i centrum komputerowe z darmowym dostępem do internetu, bibliotekę i pokój wypoczynkowy z TV i video, bilard, jadalnię oraz salę gimnastyczną. Uczniowie mogą korzystać z kortów tenisowych, boisk do piłki nożnej, siatkówki i badmintona – wszystko na terenie 10 hektarowego kampusu. Zainteresowani mogą ćwiczyć również grę na fortepianie.

Gwarancję jakości szkoły stanowią akredytacje i członkostwo w organizacjach branżowych monitorujących poziom świadczonych usług, w tym:

Szkoła akredytowana przez British Council
Szkoła jest członkiem English UK

Szkoła językowa Twin w Eastbourne w Anglii

Program

W wakacje letnie organizujemy dla młodzieży (w wieku od 16 lat) i dorosłych 2 i 3- tygodniowe wyjazdy na kurs języka angielskiego w szkole Twin Eastbourne English Centre z przelotem z Warszawy z polskim opiekunem. Możliwe są też kursy z dojazdem indywidualnym – zaczynają się one w każdy poniedziałek przez cały rok.

W skład i cenę wyjazdu wchodzą:

Zakwaterowanie i wyżywienie u brytyjskich rodzin goszczących – zob. szczegóły w zakładce „Zakwaterowanie”.

Ubezpieczenie: koszty leczenia (KL) do 25000 EUR, następstwa nieszczęśliwych wypadków (NNW) do 20000 PLN, bagaż podróżny (BP) do 1100 PLN.

Materiały do nauki, dyplom ukończenia kursu.

Obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (dodatkowe zabezpieczenie na wypadek niewypłacalności organizatorów turystyki lub pośredników turystycznych).

Obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Pomocowy (zapewniający biurom podróży środki na pokrycie zwrotów wpłat podróżnych, których imprezy turystyczne nie zostały lub nie zostaną zrealizowane z powodu nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności).

Zakwaterowanie

2- osobowe pokoje w domach specjalnie wyselekcjonowanych brytyjskich rodzin goszczących (zawsze tylko 1 Polak w rodzinie). W przypadku uczniów powyżej 18 roku życia pokoje 1- osobowe. Średni czas dojazdu od rodziny do szkoły to ok. 15-20 min.

Wyżywienie Full Board (3 posiłki dziennie): śniadania kontynentalne i ciepłe obiadokolacje w domach rodzin goszczących + pakowane lunche do szkoły (w weekendy u rodzin). Uczniowie powyżej 18 roku życia Half Board (2 posiłki dziennie): śniadania kontynentalne i ciepłe obiadokolacje w domach rodzin goszczących.

Zakwaterowanie u rodzin angielskich w Eastbourne

Obejrzyj

Galerie zdjęć:

Filmy:

Terminy i ceny

Terminy (wyloty z Warszawy)*Cena w PLN
Lekcji tygodniowo:20x45 min28x45 min
02.07 - 16.07.2023 (2 tyg.)79808580
02.07 - 23.07.2023 (3 tyg.)1197012870
09.07 - 23.07.2023 (2 tyg.)79808580

* W podanych w tabeli powyżej terminach istnieje możliwość zarezerwowania lotu, którym będzie leciał do Londynu polski opiekun (szczegóły poniżej pod linkiem „Do podanej ceny należy doliczyć”); możliwe jest również zarezerwowanie dowolnego innego lotu i terminu, a także dłuższego wyjazdu – kursy rozpoczynają się w każdy poniedziałek przez cały rok (wyjazdy indywidualne, bez rezydenta).

UWAGA! Płatność całości najpóźniej 40 dni przed wyjazdem. Zaliczka 3000 zł w momencie zgłoszenia (podpisania umowy).