Zimowe obozy językowe (angielski) Kazimierz Dolny

Miejsce

Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 12-17 lat na zimowe kolonie i obozy językowe (język angielski) do Kazimierza Dolnego (woj. lubelskie), malowniczej miejscowości nad Wisłą ze słynnym brukowanym rynkiem i wieloma zabytkowymi budowlami, która od lat przyciąga sławnych artystów, aktorów, pisarzy, malarzy oraz muzyków. To tutaj czerpią oni inspirację i energię do dalszej pracy. Walory turystyczne, przyrodnicze i kulturalne tej okolicy świetnie sprzyjają twórczemu wypoczynkowi, zaś wykwalifikowana kadra obozu sprawi, że te niezapomniane ferie rozwiną zdolności twórcze tkwiące w każdym młodym człowieku.

W ferie zimowe 2019 impreza odbędzie się w terminie 26.01 – 02.02.

Program

Program językowy

Obóz językowy dla dzieci i młodzieży w wieku 12-17 lat z autorskim programem nauki. W programie m.in. tworzenie skeczy i ich scenariuszy po angielsku, układanie opowieści lub komiksów, oglądanie i omawianie filmów. Po sprawdzeniu umiejętności językowych podział uczestników na grupy (maksymalnie 12-osobowe). Codziennie 3 godziny zajęć (oprócz dnia wycieczki do Nałęczowa).

Program rekreacyjno-turystyczny

Wycieczka autokarowa do Nałęczowa – w programie: palmiarnia, pijalnie wód mineralnych (degustacja), zespół pałacowo-parkowy Małachowskich, wejście do kompleksu basenów SPA Nałęczów, składającego się z basenu rekreacyjnego i pływackiego, jacuzzi, sztucznej rzeki oraz masaży wodnych.
Spacery po Kazimierzu Dolnym: ruiny zamku Kazimierza Wielkiego z górującą nad miastem basztą obronną, panorama z Góry Trzech Krzyży, kazimierski rynek z renesansowymi kamienicami i studnią, wąwozy Norowy Dół i Korzeniowy Dół.
Gry i zabawy ruchowe w sali i na śniegu, rozgrywki sportowe, konkursy, dyskoteki.

Program fakultatywny

Proponujemy wzbogacenie programu obozu o „pakiet narciarski” – jazdę na nartach pod opieką instruktora – ok. 3 godz. zajęć podczas turnusu (za dopłatą – szczegóły w zakładce „Terminy i ceny”).

Ramowy plan obozu

Dzień 1: Przyjazd do ośrodka. Zakwaterowanie, kolacja i spotkanie organizacyjne.
Dzień 2-7: Realizacja programu zimowiska.
Dzień 8: Po śniadaniu wyjazd do domu.

Uwaga! W przypadku złych warunków pogodowych zajęcia programowe oraz uzupełniające mogą ulec modyfikacji.

Zakwaterowanie

7 noclegów w Domu Pracy Twórczej Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich tzw. „Domu Dziennikarza” – obiekcie położonym na trzyhektarowym spokojnym leśnym terenie, w Wąwozie Małachowskiego, obok domu Kuncewiczów, ok. 500 m od kazimierskiego Rynku. Pokoje 2-, 3-osobowe z łazienkami. W obiekcie znajdują się: restauracja, sale wielofunkcyjne, bar z napojami i bezpłatny internet bezprzewodowy.

Wyżywienie – 3 posiłki dziennie: śniadanie, obiad, kolacja w restauracji ośrodka. Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu, ostatni: śniadanie w dniu wyjazdu + prowiant na drogę powrotną.

Zakwaterowanie na zimowym obozie językowym w Kazimierzu Dolnym

Dojazd

Do ośrodka w Kazimierzu Dolnym, w którym odbywa się obóz organizowany jest płatny dodatkowo dojazd grupowy autokarem turystycznym (na niektórych odcinkach możliwy przejazd minibusem) pod opieką wychowawców z następujących miejscowości (cena łącznie z powrotem):

MiastoGodz. wyjazduGodz. powrotu*Dopłata
Radom
ul. Wernera 52, stacja paliw Lukoil - McDonald's
14:0013:300 zł 
Warszawa
Aleje Jerozolimskie 144, Dworzec Autobusowy Warszawa Zachodnia, stanowisko 11
12:0016:00100 zł
* Godziny powrotów są godzinami orientacyjnymi.

W tabeli powyżej podajemy godziny odjazdów/przyjazdów autokarów. Na miejsce zbiórki prosimy o przybycie 10 minut wcześniej. Na poszczególnych odcinkach mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany rozkładu po uprzednim powiadomieniu Klientów. W czasie trwania przejazdów autokarów uruchamiamy Telefon Alarmowy HELP LINE 42 632 17 41 czynny 24 godziny na dobę.

Możliwy jest również dojazd własny (bez dopłaty). Należy przyjechać na miejsce zakwaterowania w dniu rozpoczęcia obozu między godz. 18:00-18:30 i odebrać uczestnika w dniu zakończenia obozu ok. godz. 9:00.

Obejrzyj

 Galerie zdjęć:

Filmy:

Terminy i ceny

Terminy turnusów (8 dni)
Cena w PLN
26.01 - 02.02.2019
1399

UWAGA! Płatność całości najpóźniej 30 dni przed wyjazdem. Zaliczka 30 proc. w momencie zgłoszenia (podpisania umowy).