AS School of English, ul. Armii Krajowej 28a, 05-410 Józefów   Zadzwoń do nas 22 7893786  Napisz do nas maila biuro@asenglish.pl   Porozmawiaj z naszym konsultantem poprzez Skype Porozmawiaj z naszym konsultantem na Gadu Gadu
PDF Drukuj Email

Kolonie językowe w Polsce Obozy językowe w kraju

Obozy angielskiego w Polsce

KOLONIE I OBOZY JĘZYKOWE W POLSCE

 

Miejscowości

Wiek

 morze:

» Dźwirzyno

» Ustronie Morskie-Sianożęty

 

 góry:

» Zakopane-Murzasichle

» Szklarska Poręba

» 8-14 lat KOLONIA

» 15-19 lat OBÓZ

Cena

» 1559,- zł

 

Turnusy (2 tygodnie)

Dźwirzyno - szczegóły

 

I. 06.07 - 19.07

obóz: angielski

kolonia: angielski, niemiecki

 

II. 20.07 - 02.08

obóz: angielski

kolonia: angielski

 

III. 03.08 - 16.08

obóz: angielski, niemiecki

kolonia: angielski

Ustronie Morskie - szczegóły

 

I. 13.07 - 26.07

obóz: angielski

kolonia: angielski

 

II. 27.07 - 09.08

obóz: angielski

kolonia: angielski

Zakopane - szczegóły

 

I. 13.07 - 26.07

obóz: angielski

kolonia: angielski

 

II. 27.07 - 09.08

obóz: angielski

kolonia: angielski

Szklarska Poręba - szczegóły

 

  I. 20.07 - 02.08

 obóz: angielski

 kolonia: angielski

 

Kolonie językowe nad morzem

Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w letnich obozach i koloniach językowych organizowanych już od 1990 r. W zeszłym roku wyjechało z nami ponad 1000 dzieci i młodzieży z całej Polski (zob. galerie zdjęć z poprzednich lat). Na lato 2014 proponujemy wyjazd nad Morze Bałtyckie do Dźwirzyna i Ustronia Morskiego oraz pobyt w górach, w Zakopanem i Szklarskiej Porębie. Gwarantujemy pełne wrażeń wakacje, łączące bardzo bogaty program rekreacyjno - sportowy z efektywną nauką języka angielskiego lub niemieckiego. Ponieważ w obozach i koloniach biorą udział osoby z całej Polski, można nawiązać kontakty z rówieśnikami z różnych zakątków kraju. Część uczestników pochodzi rownież z zagranicy.

 

Kolonie i obozy językowe nie tylko z nazwy

 • Obóz i kolonia, mimo podobieństw, posiadają odrębny program i kadrę. Na obozie młodzież podzielona jest na grupy według stopnia zaawansowania języka. Koloniści zorganizowani są dodatkowo w grupy wiekowe - są osobne grupy dla dzieci młodszych i starszych. Ośmiolatek nigdy nie jest w grupie z czternastolatkiem.
 • Wszyscy uczestnicy znajdują się pod całodobową opieką pedagogiczną i medyczną (lekarz/ pielęgniarka).
 • Języków uczą wykwalifikowani lektorzy z naszej szkoły, także native speakers.
 • Codzienny kontakt z językiem przez dwa tygodnie podczas rannych zajęć i popołudniowych warsztatów językowych, w małych 10-13 osobowych grupach, umożliwia uzyskanie szybkich postępów w krótkim czasie.
 • Podczas zajęć stosowana jest metoda komunikacyjna, nastawiona na praktyczne używanie języka, sprzyjająca przełamywaniu barier językowych, na co nie ma zwykle czasu podczas nauki w szkołach i na tradycyjnych kursach.
 • Uczestnicy obozów / koloni korzystają z naszego autorskiego systemu do nauki słówek Vocabulary Training.
 • W obozach i koloniach mogą wziąć udział osoby na wszystkich poziomach zaawansowania, za wyjątkiem zupełnie początkującego. O przyjęciu do danej grupy językowej decyduje test kwalifikacyjny, który należy napisać samodzielnie i nadesłać koniecznie razem z kartą zgłoszeniową w momencie zapisu. Każdy wypełnia tylko tyle testu, ile potrafi i zgodnie ze swoją wiedzą kierowany jest na odpowiedni poziom. W związku z tym, że sprawdzamy testy przed wyjazdem, dostosowujemy materiały językowe do uczestników, a nie uczestników do materiałów.
 • Miła wakacyjna atmosfera i towarzystwo rówieśników sprzyja temu, że uczestnicy kolonii / obozów zaczynają czerpać przyjemność z nauki języka.

Obozy językowe nad morzem

Bardzo bogaty program rekreacyjny

 • Czas poza zajęciami językowymi przeznaczony jest na urozmaicony program turystyczny i sportowy, dostosowany do wieku i zainteresowań uczestników. Organizowane są wycieczki w ciekawe, charakterystyczne dla danego regionu miejsca, a także fakultatywne za granicę do Niemiec, Czech i na Słowację.
 • W ramach opłaty zapewniamy także wiele zajęć sportowych: koszykówkę, siatkówkę, basen, rowery, tenis ziemny, tenis stołowy, siłownię, aerobic.
 • Codziennie organizujemy popołudniowe lub wieczorne konkursy, spotkania, dyskoteki. Bez względu na warunki pogodowe młodzież i dzieci nie mają szansy się nudzić.
 • Fakultatywnie można wziąć także udział w kursach zumby, windsurfingu czy tenisa.

Obozy angielskiego w górach

Bardzo dobre warunki zakwaterowania

 • Wybrane przez nas ośrodki są znane i sprawdzone. Posiadają dogodną lokalizację nad samym morzem, a w przypadku ośrodków górskich blisko szlaków turystycznych. Obiekty te dysponują 2-4 osobowymi pokojami z łazienkami i bogatą bazą dydaktyczną i rekreacyjną (np. boiska sportowe, kawiarenki, basen, sauna, rowery). Są znane także z dobrego wyżywienia. Wszystkie posiadają aktualne zezwolenia i zgłoszone są do Kuratorium.

Kolonie angielskiego nad morzem

Bezpieczne wakacje

 • Dużą wagę przywiązujemy do opieki nad naszymi podopiecznymi. Wszyscy uczestnicy znajdują się pod całodobową opieką pedagogiczną i medyczną (lekarz, pielęgniarka).
 • Podczas kąpieli w morzu o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży dba ratownik oraz wychowawcy. Zapewniamy ponadto na okres pobytu ubezpieczenie NNW (od następstw nieszczęśliwych wypadków).

Kolonie angielski góry

Nie ma problemu z dojazdem

 • Zapewniamy zorganizowany dojazd pod opieką wychowawców z większości dużych miast w Polsce (Wrocław, Warszawa, Kraków, Katowice, Opole, Poznań, Szczecin).

Atrakcyjna cena

 • Za cenę zwykłego obozu i kolonii dzieci i młodzież otrzymują 30 lub 40 godzinny kurs językowy, bardzo bogaty program turystyczny oraz zakwaterowanie wykraczające poza standard kolonijny.
 • Opłata za wyjazd zawiera wszystkie wstępy, należy zaopatrzyć się tylko w kieszonkowe.
 • Obozy i kolonie językowe w kraju są co najmniej trzykrotnie tańsze niż podobne wakacyjne kursy językowe za granicą, a opłata jest wnoszona w ratach.


 

Organizator kolonii i obozów posiada zezwolenie na świadczenie usług turystycznych (nr 342/19) oraz gwarancje ubezpieczeniowe przewidziane ustawą o usługach turystycznych z dnia 29.08.97 r.

Organizator jest członkiem Dolnośląskiej Izby Turystyki oraz posiada akredytację Kuratorium w zakresie nauczania języków obcych. Posiada także wszystkie aktualne zezwolenia na prowadzenie poszczególnych placówek kolonijnych na podstawie stosownego zgłoszenia do Kuratorium.

 

Jeśli chcesz zarezerwować miejsce na kolonii / obozie językowym w Polsce wypełnij formularz zgłoszeniowy .

 

Copyright ©2000-2014 AS School of English Language Travels

 

 

nasz kanał na youtube