Znajdź nas na mapie  AS School of English, ul. Armii Krajowej 28a, 05-410 Józefów   Zadzwoń do nas 22 7893786  Napisz do nas maila biuro@asenglish.pl   Porozmawiaj z naszym konsultantem poprzez Skype Porozmawiaj z naszym konsultantem na Gadu Gadu
PDF Drukuj

Kolonie językowe w Polsce Obozy językowe w kraju

Obozy angielskiego w Polsce

KOLONIE I OBOZY JĘZYKOWE W POLSCE

 

Miejscowości

Wiek

 morze:

» Dźwirzyno

» Jastrzębia Góra

» Ustka

 

 góry:

» Zakopane-Murzasichle

» 8-14 lat KOLONIA

» 15-19 lat OBÓZ

Cena

» 1749,- zł

 

Turnusy (2 tygodnie)

Dźwirzyno - szczegóły

 

I. 01.07 - 14.07

obóz: angielski, hiszpański

kolonia: angielski, niemiecki, hiszpański

 

II. 15.07 - 28.07

obóz: angielski

kolonia: angielski

 

III. 29.07 - 11.08

obóz: angielski, niemiecki

kolonia: angielski

Jastrzębia Góra - szczegóły

 

I. 24.06 - 07.07

obóz: angielski

kolonia: angielski

Ustka - szczegóły

 

I. 08.07 - 21.07

obóz: angielski

kolonia: angielski

 

II. 22.07 - 04.08

obóz: angielski

kolonia: angielski

 

III. 05.08 - 18.08

obóz: angielski

kolonia: angielski

Zakopane - szczegóły

 

I. 08.07 - 21.07

obóz: angielski

kolonia: angielski

 

II. 22.07 - 04.08

obóz: angielski

kolonia: angielski

 

III. 05.08 - 18.08

obóz: angielski

kolonia: angielski

 

Kolonie językowe nad morzem

Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w letnich obozach i koloniach językowych organizowanych już od 1990 r. W zeszłym roku wyjechało z nami ponad 1000 dzieci i młodzieży z całej Polski. Na lato 2018 proponujemy wyjazd nad Morze Bałtyckie do Dźwirzyna, Jatrzębiej Góry lub Ustki oraz pobyt w górach, w Zakopanem. Gwarantujemy pełne wrażeń wakacje, łączące bardzo bogaty program rekreacyjno - sportowy z efektywną nauką języka angielskiego, niemieckiego lub hiszpańskiego. Ponieważ w obozach i koloniach biorą udział osoby z całej Polski, można nawiązać kontakty z rówieśnikami z różnych zakątków kraju. Część uczestników pochodzi rownież z zagranicy.

 

Kolonie i obozy językowe nie tylko z nazwy

 • Obóz i kolonia, mimo podobieństw, posiadają odrębny program i kadrę. Na obozie młodzież podzielona jest na grupy według stopnia zaawansowania języka. Koloniści zorganizowani są dodatkowo w grupy wiekowe - są osobne grupy dla dzieci młodszych i starszych. Ośmiolatek nigdy nie jest w grupie z czternastolatkiem!
 • Wszyscy uczestnicy znajdują się pod całodobową opieką pedagogiczną i medyczną (lekarz/ pielęgniarka).
 • Języków uczą wykwalifikowani lektorzy z naszej szkoły, także native speakers.
 • Codzienny kontakt z językiem przez dwa tygodnie podczas porannych zajęć i popołudniowych warsztatów językowych, w małych 10-13 osobowych grupach, umożliwia uzyskanie szybkich postępów w krótkim czasie.
 • Podczas zajęć stosowana jest metoda komunikacyjna, nastawiona na praktyczne używanie języka, sprzyjająca przełamywaniu barier językowych, na co nie ma zwykle czasu podczas nauki w szkołach i na tradycyjnych kursach.
 • Uczestnicy obozów / koloni korzystają z naszego autorskiego systemu do nauki słówek Vocabulary Training.
 • W obozach i koloniach mogą wziąć udział osoby na wszystkich poziomach zaawansowania, za wyjątkiem zupełnie początkującego. O przyjęciu do danej grupy językowej decyduje test kwalifikacyjny, który należy napisać samodzielnie i nadesłać koniecznie razem z kartą zgłoszeniową w momencie zapisu. Każdy wypełnia tylko tyle testu, ile potrafi i zgodnie ze swoją wiedzą kierowany jest na odpowiedni poziom. W związku z tym, że sprawdzamy testy przed wyjazdem, dostosowujemy materiały językowe do uczestników, a nie uczestników do materiałów.
 • Miła wakacyjna atmosfera i towarzystwo rówieśników sprzyja temu, że uczestnicy kolonii / obozów zaczynają czerpać przyjemność z nauki języka.

Obozy językowe nad morzem

Bardzo bogaty program rekreacyjny

 • Czas poza zajęciami językowymi przeznaczony jest na urozmaicony program turystyczny i sportowy, dostosowany do wieku i zainteresowań uczestników. Organizowane są wycieczki w ciekawe, charakterystyczne dla danego regionu miejsca, a także fakultatywne za granicę do Niemiec, Austrii i Danii.
 • W ramach opłaty zapewniamy także wiele zajęć sportowych: koszykówkę, siatkówkę, piłkę nożną, basen, rowery, tenis ziemny, tenis stołowy, siłownię, aerobic.
 • Codziennie organizujemy popołudniowe lub wieczorne konkursy, spotkania, dyskoteki. Bez względu na warunki pogodowe młodzież i dzieci nie mają szansy się nudzić.
 • Fakultatywnie można wziąć także udział w kursach wspinaczki, fitnessu, windsurfingu, tenisa czy survivalu.

Obozy angielskiego w górach

Bardzo dobre warunki zakwaterowania

 • Wybrane przez nas ośrodki wczasowe są znane i sprawdzone. Posiadają dogodną lokalizację nad samym morzem, a w przypadku ośrodków górskich blisko szlaków turystycznych. Obiekty te dysponują 2-4 osobowymi pokojami z łazienkami oraz bogatą bazą dydaktyczną i rekreacyjną (np. boiska sportowe, kawiarenki, basen, sauna, rowery). Są znane także z dobrego wyżywienia. Wszystkie posiadają aktualne zezwolenia i zgłoszone są do Kuratorium.

Kolonie angielskiego nad morzem

Bezpieczne wakacje

 • Dużą wagę przywiązujemy do opieki nad naszymi podopiecznymi. Wszyscy uczestnicy znajdują się pod całodobową opieką pedagogiczną i medyczną (lekarz, pielęgniarka).
 • Podczas kąpieli w morzu o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży dba ratownik oraz wychowawcy.
 • Na kolonii wychowawcy są jednocześnie lektorami języków (angliści lub germaniści).
 • Na obozie młodzież jest pod opieką wychowawców i lektorów.
 • Ponadto na okres pobytu na kolonii czy obozie zapewniamy ubezpieczenie NNW (od następstw nieszczęśliwych wypadków).

Kolonie angielski góry

Nie ma problemu z dojazdem

 • Zapewniamy zorganizowany dojazd pod opieką wychowawców z dużych miast w Polsce (Wrocław, Warszawa, Kraków, Katowice, Opole, Poznań).

Atrakcyjna cena

 • Za cenę zwykłego obozu i kolonii dzieci i młodzież otrzymują 30 lub 40 godzinny kurs językowy, bardzo bogaty program rekreacyjno-turystyczny oraz zakwaterowanie wykraczające poza standard kolonijny.
 • Opłata za wyjazd zawiera wszystkie wstępy, należy zaopatrzyć się tylko w kieszonkowe.
 • Obozy i kolonie językowe w kraju są co najmniej trzykrotnie tańsze niż podobne wakacyjne kursy językowe za granicą.
 • Płatność za imprezę jest rozłożona na 2 raty.

 


 

Organizator kolonii i obozów posiada zezwolenie na świadczenie usług turystycznych (nr 610/4) oraz gwarancje ubezpieczeniowe przewidziane ustawą o usługach turystycznych z dn. 29.08.97 r.

Organizator jest członkiem Dolnośląskiej Izby Turystyki oraz posiada akredytację Kuratorium w zakresie nauczania języków obcych. Posiada także wszystkie aktualne zezwolenia na prowadzenie poszczególnych placówek kolonijnych / obozowych na podstawie stosownego zgłoszenia do Kuratorium.

 

Jeśli chcesz zarezerwować miejsce na kolonii / obozie językowym w Polsce wypełnij formularz zgłoszeniowy .

 

 

Copyright ©2000-2017 AS School of English Language Travels