Wyjazdy integracyjne do szkół średnich w Anglii

Miejsce i szkoła

Obozy językowe w AngliiZapraszamy dzieci i młodzież w wieku 12-18 lat na wyjazdy integracyjne do brytyjskich szkół średnich, będące idealną okazją by podszkolić swój angielski w naturalnych warunkach i od podstaw zrozumieć działanie brytyjskiego systemu szkolnictwa. Program “High School Full Integration“, skierowany do zagranicznych nastolatków, którzy chcą posmakować życia i nauki w prawdziwej angielskiej szkole, oferowany jest przez założoną w 1984 firmę edukacyjną Ardmore, specjalizującą się w organizacji wakacyjnych kursów all inclusive dla dzieci i młodzieży (ponad 30 ośrodków w UK i USA). Co roku bierze w nich udział kilkanaście tysięcy młodych ludzi z blisko 60 krajów z całego świata. Gwarancję jakości sieci Ardmore stanowią akredytacje i członkostwo w organizacjach branżowych monitorujących poziom świadczonych usług, w tym:

Szkoła akredytowana przez British Council
Szkoła jest członkiem English UK

Program realizowany jest w trzech lokalizacjach: Londynie, barwnej stolicy Wielkiej Brytanii i jednym z najbardziej fascynujących miast świata, Oxfordzie, siedzibie prawdopodobnie najsłynniejszego na świecie uniwersytetu, oraz w Eastbourne, urokliwej miejscowości malowniczo położonej na klifowym wybrzeżu południowej Anglii.

Program

W wakacje letnie organizujemy dla dzieci i młodzieży w wieku 12-18 lat 2- tygodniowy wyjazd na pobyt integracyjny w brytyjskiej szkole średniej z przelotem z Warszawy do Londynu (i z powrotem) z polskim opiekunem. W okresie polskich wakacji jedynym możliwym terminem jest 28 czerwca – 12 lipca 2020, natomiast sam program dostępny jest też w dowolnym terminie w ciągu roku od 5 stycznia do 12 lipca. Może on być również wstępem do wakacyjnego obozu językowego w którejś z oferowanych przez nas szkół w Londynie, Eastbourne lub Oxfordzie.

W skład i cenę wyjazdu wchodzą:

Zakwaterowanie u brytyjskich rodzin goszczących oraz pełne wyżywienie (u rodzin i w szkolnej stołówce) – zob. szczegóły w zakładce “Zakwaterowanie” powyżej.

Opieka polskiego opiekuna w czasie podróży samolotem do/z Londynu w terminie 30.06-14.07.2019, opieka rodzin goszczących i koordynatora Ardmore na miejscu.

Materiały do nauki.

Ubezpieczenie: koszty leczenia (KL) do 20000 EUR, następstwa nieszczęśliwych wypadków (NNW) do 15000 PLN.

Obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (dodatkowe zabezpieczenie na wypadek niewypłacalności organizatorów turystyki lub pośredników turystycznych).

Zakwaterowanie

2-osobowe pokoje (zawsze z osobą o innym języku ojczystym) w domach specjalnie dobranych brytyjskich rodzin goszczących, mieszkających zwykle niedaleko szkoły. Łazienka dzielona z domownikami.

Wyżywienie Full Board (3 posiłki dziennie): w tygodniu – śniadania kontynentalne i ciepłe obiadokolacje u rodzin goszczących + lunche w szkolnej stołówce, podczas weekendów – całodzienne wyżywienie u rodzin goszczących.

Zakwaterowanie u brytyjskich rodzin goszczących

Obejrzyj

Galerie zdjęć:

Filmy:

Terminy i ceny

Terminy (wyloty z Warszawy)*Cena w PLN**
28.06 - 12.07.2020 (2 tyg.)7900

* W podanym w tabeli terminie istnieje możliwość zarezerwowania lotu, którym będzie leciał do Londynu polski opiekun (szczegóły poniżej pod linkiem “Do podanej ceny należy doliczyć”); możliwe jest również zarezerwowanie dowolnego innego lotu i terminu wyjazdu – program dostępny jest w ciągu roku między 05.01-12.07.2020 (przeloty indywidualne).
** Podana cena dotyczy terminów dwutygodniowych, każdy dodatkowy tydzień – dopłata 3700 zł.

UWAGA! Płatność całości najpóźniej 30 dni przed wyjazdem. Zaliczka 2500 zł w momencie zgłoszenia (podpisania umowy).