Wyjazdy integracyjne do szkół średnich w Anglii

Miejsce i szkoła

Obozy językowe w AngliiZapraszamy dzieci i młodzież w wieku 12-18 lat na wyjazdy integracyjne do brytyjskich szkół średnich, będące idealną okazją by podszkolić swój angielski w naturalnych warunkach i od podstaw zrozumieć działanie brytyjskiego systemu szkolnictwa. Program High School Full Integration, skierowany do zagranicznych nastolatków, którzy chcą posmakować życia i nauki w prawdziwej angielskiej szkole, oferowany jest przez założoną w 1984 firmę edukacyjną Ardmore, specjalizującą się w organizacji wakacyjnych kursów all inclusive dla dzieci i młodzieży (ponad 30 ośrodków w UK i USA). Co roku bierze w nich udział kilkanaście tysięcy młodych ludzi z blisko 60 krajów z całego świata. Gwarancję jakości sieci Ardmore stanowią akredytacje i członkostwo w organizacjach branżowych monitorujących poziom świadczonych usług, w tym:

Szkoła akredytowana przez British Council
Szkoła jest członkiem English UK

Program realizowany jest w trzech lokalizacjach: Londynie, barwnej stolicy Wielkiej Brytanii i jednym z najbardziej fascynujących miast świata, Oxfordzie, siedzibie prawdopodobnie najsłynniejszego na świecie uniwersytetu, oraz w Eastbourne, urokliwej miejscowości malowniczo położonej na klifowym wybrzeżu południowej Anglii.

Program

Program dostępny jest w dowolnym terminie od 8 stycznia do 16 lipca 2023. Jego minimalna długość to 2 tygodnie. Wyjazdy i powroty w niedziele w podanym przedziale dat.

W skład i cenę wyjazdu wchodzą:

Zakwaterowanie u brytyjskich rodzin goszczących oraz pełne wyżywienie (u rodzin i w szkolnej stołówce) – zob. szczegóły w zakładce „Zakwaterowanie” powyżej.

Opieka rodzin goszczących i koordynatora Ardmore na miejscu.

Materiały do nauki.

Ubezpieczenie: koszty leczenia (KL) do 25000 EUR, następstwa nieszczęśliwych wypadków (NNW) do 20000 PLN, bagaż podróżny (BP) do 1100 PLN.

Obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (dodatkowe zabezpieczenie na wypadek niewypłacalności organizatorów turystyki lub pośredników turystycznych).

Obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Pomocowy (zapewniający biurom podróży środki na pokrycie zwrotów wpłat podróżnych, których imprezy turystyczne nie zostały lub nie zostaną zrealizowane z powodu nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności).

Zakwaterowanie

2-osobowe pokoje (zawsze z osobą o innym języku ojczystym) w domach specjalnie dobranych brytyjskich rodzin goszczących, mieszkających zwykle niedaleko szkoły. Łazienka dzielona z domownikami.

Wyżywienie Full Board (3 posiłki dziennie): w tygodniu – śniadania kontynentalne i ciepłe obiadokolacje u rodzin goszczących + lunche w szkolnej stołówce, podczas weekendów – całodzienne wyżywienie u rodzin goszczących.

Zakwaterowanie u brytyjskich rodzin goszczących

Obejrzyj

Galerie zdjęć:

Filmy:

Terminy i ceny

Terminy*Cena w PLN (2 tyg.)**
między 08.01 - 16.07.20239990

* W terminie 2-16.07.2023 możliwy jest lot z Warszawy do Londynu i powrotny do Warszawy z polskim opiekunem w cenie 1390 zł.

** Podana cena dotyczy terminów dwutygodniowych, każdy dodatkowy tydzień – dopłata 4700 zł.

UWAGA! Płatność całości najpóźniej 40 dni przed wyjazdem. Zaliczka 3000 zł w momencie zgłoszenia (podpisania umowy).