Kursy językowe CES Londyn

Miejsce i szkoła

Kursy językowe za granicąZapraszamy do Londynu na wakacyjny kurs języka angielskiego dla młodzieży i dorosłych, prowadzony przez założoną w r. 1976 szkołę językową Centre of English Studies (CES), która posiada osiem oddziałów na terenie Wielkiej Brytanii, Irlandii i Kanady. Jej szkoła w Londynie zlokalizowana jest w południowo – zachodniej części miasta, w dzielnicy o nazwie Wimbledon, doskonałej dla wszystkich, którzy chcą uniknąć pośpiechu i hałasu (i wysokich cen!) londyńskiego centrum. Jest to bezpieczna i bogata dzielnica mieszkalna, znana ze słynnego turnieju tenisowego na kortach trawiastych, atrakcyjnych, zabytkowych willi podmiejskich, pozostałości starej angielskiej wioski, dynamicznego centrum oraz rozległego zalesionego obszaru Wimbledon Common (stąd też nazwa Wimbledonu – „zielone płuca Londynu”) – z centrum miasta oddalonym zaledwie o 10 km (niecałe 20 minut metrem). Wimbledon oferuje mnóstwo atrakcji: własne centrum handlowe, centrum sportowo-rekreacyjne, kina, teatr, puby, restauracje, dyskoteki oraz możliwość uprawiania różnych sportów i rekreacji (jazda konna, golf, tenis, basen, spacery).

Szkoła posiada wykwalifikowaną kadrę nauczycielską i bardzo dobre zaplecze dydaktyczno-socjalne: 22 nowocześnie urządzone sale lekcyjne wyposażone w sprzęt audio-wideo (niektóre w projektory), czytelnię-bibliotekę, salę do samodzielnej nauki (Self-Study Room), salę komputerową z 10 komputerami i dostępem do 7 tabletów, pomieszczenie rekreacyjne z dużym telewizorem plazmowym, automatem z przekąskami i napojami oraz bezpłatnym dozownikiem wody. Oferuje również darmowy dostęp do internetu (w tym wi-fi w całym budynku).

Gwarancję jakości szkoły stanowią akredytacje i członkostwo w organizacjach branżowych monitorujących poziom świadczonych usług, w tym:

Szkoła akredytowana przez British Council
Szkoła jest członkiem English UK

Program

W wakacje letnie organizujemy dla młodzieży (w wieku od 16 lat) i dorosłych 2 i 3- tygodniowe wyjazdy na kurs języka angielskiego w szkole CES London z przelotem z Warszawy z polskim opiekunem. Możliwe są też kursy z dojazdem indywidualnym – zaczynają się one w każdy poniedziałek przez cały rok.

W skład i cenę wyjazdu wchodzą:

Zakwaterowanie i wyżywienie u brytyjskich rodzin goszczących lub w akademiku – zob. szczegóły w zakładce „Zakwaterowanie”.

Ubezpieczenie: koszty leczenia (KL) do 25000 EUR, następstwa nieszczęśliwych wypadków (NNW) do 20000 PLN, bagaż podróżny (BP) do 1100 PLN.

Dyplom ukończenia kursu.

Obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (dodatkowe zabezpieczenie na wypadek niewypłacalności organizatorów turystyki lub pośredników turystycznych).

Obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Pomocowy (zapewniający biurom podróży środki na pokrycie zwrotów wpłat podróżnych, których imprezy turystyczne nie zostały lub nie zostaną zrealizowane z powodu nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności).

Zakwaterowanie

Dwie opcje do wyboru:

1-osobowe pokoje w domach specjalnie wyselekcjonowanych brytyjskich rodzin goszczących; łazienka dzielona z domownikami; rodziny mieszkają w pobliskich dzielnicach mieszkaniowych (Wimbledon, Kingston, New Malden itd) w zasięgu pieszego spaceru do szkoły lub maks. 30 min jazdy autobusem.
Wyżywienie Half Board (2 posiłki dziennie): śniadania i obiadokolacje w domach rodzin goszczących.

Zakwaterowanie u brytyjskich rodzin goszczących

(dla uczniów w wieku 18+ lat) Akademik Beaumont Court Residence, w pobliżu stacji metra Kings Cross, ok. 35 min jazdy do szkoły; pokoje 1-osobowe z własną łazienką w mieszkaniach składających się z 5-7 sypialni, wspólnego salonu z TV oraz w pełni wyposażonej kuchni; w każdym pokoju dostępny jest darmowy internet; pościel zapewniona, ręczniki we własnym zakresie; na miejscu pralnia na monety.
Wyżywienie Self Catering (na własną rękę, w każdym mieszkaniu dostępna jest w pełni wyposażona kuchnia).

Obejrzyj

Galerie zdjęć:

Filmy:

Terminy i ceny

Terminy (wyloty z Warszawy)*Cena w PLN**
Lekcji tygodniowo:20x45 min30x45 min
07.07 – 21.07.2024 (2 tyg.)
przelot w obie strony z opiekunem
1038011480
07.07 – 28.07.2024 (3 tyg.)
przelot do Londynu z opiekunem
powrót do Warszawy bez opiekuna
1537016970
każdy kolejny tydzień:49905490

* W podanych w tabeli powyżej terminach istnieje możliwość zarezerwowania lotu, którym będzie leciał do Londynu polski opiekun (szczegóły poniżej pod linkiem “Do podanej ceny należy doliczyć”); możliwe jest również zarezerwowanie dowolnego innego lotu i terminu, a także dłuższego wyjazdu – kursy rozpoczynają się w każdy poniedziałek przez cały rok.

** Podane w tabeli ceny dotyczą zakwaterowania u rodziny goszczącej z wyżywieniem Half Board. Zakwaterowanie w akademiku bez wyżywienia: + 1000 zł / tydzień.

UWAGA! Płatność całości najpóźniej 40 dni przed wyjazdem. Zaliczka 3000 zł w momencie zgłoszenia (podpisania umowy).