Obozy językowe Londyn Ardmore King’s College

Miejsce i szkoła

Obozy językowe w AngliiZapraszamy dzieci i młodzież w wieku 12-18 lat do Londynu, finansowej i kulturalnej „stolicy” świata, na ekskluzywne międzynarodowe obozy językowe, organizowane w wakacje letnie przez założoną w 1984 sieć szkół języka angielskiego Ardmore, specjalizującą się w prowadzeniu wakacyjnych kursów all inclusive dla dzieci i młodzieży (ponad 30 ośrodków w UK i USA). Co roku bierze w nich udział kilkanaście tysięcy młodych ludzi z blisko 60 krajów z całego świata. Program obozu jest unikalną ofertą skierowaną do uczniów, którzy chcą osobiście doświadczyć smaku nauki języka angielskiego w renomowanej londyńskiej uczelni. Zajęcia odbywają się na jednym z kampusów prestiżowego King’s College, który, wraz z Oxfordem i Cambridge, jest członkiem „Golden Triangle” – zrzeszenia wiodących brytyjskich uniwersytetów.

Gwarancję jakości sieci Ardmore stanowią akredytacje i członkostwo w organizacjach branżowych monitorujących poziom świadczonych usług, w tym:

Szkoła akredytowana przez British Council
Szkoła jest członkiem English UK

Dużym atutem szkoły jest jej lokalizacja blisko historycznego centrum Londynu – większość zabytków brytyjskiej stolicy znajduje się w odległości pieszego spaceru od kampusu (Trafalgar Square niecałe 20 min). Zajęcia prowadzone są w należącym do Waterloo Campus budynku Franklin-Wilkins Building, położonym na południowym brzegu Tamizy tuż przy Waterloo Bridge. Franklin-Wilkins Building jest jednym z największych obiektów uniwersyteckich w Londynie, w 2000 roku przeszedł remont generalny, posiada nowoczesne sale lekcyjne, aulę wykładową, olbrzymią bibliotekę, salę gimnastyczną, stołówkę i liczne kawiarenki. Na terenie obiektu uczniowie mają dostęp do darmowego wi-fi.

Obóz językowy na kampusie King's College w Londynie

Program

W wakacje letnie organizujemy dla dzieci i młodzieży w wieku 12-18 lat 1, 2 i 3- tygodniowe wyjazdy na obozy językowe szkoły Ardmore na kampusie Waterloo King’s College z przelotem z Warszawy do Londynu i z powrotem z polskim opiekunem (w wybranych terminach). Są to wyjazdy typu „all inclusive”, czyli wszystko zawarte w cenie.

W skład i cenę wyjazdu wchodzą:

Zakwaterowanie w internacie na kampusie oraz pełne wyżywienie w stołówce w szkole – zob. szczegóły w zakładce „Zakwaterowanie” powyżej.

Ubezpieczenie: koszty leczenia (KL) do 25000 EUR, następstwa nieszczęśliwych wypadków (NNW) do 20000 PLN, bagaż podróżny (BP) do 1100 PLN.

Opieka polskiego pilota podczas lotu do/z Londynu (wylot z opiekunem: 07.07.2024, powrót z opiekunem: 21.07.2024), opieka kadry lokalnej Ardmore na miejscu.

Materiały do nauki, dyplom ukończenia kursu.

Obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (dodatkowe zabezpieczenie na wypadek niewypłacalności organizatorów turystyki lub pośredników turystycznych).

Obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Pomocowy (zapewniający biurom podróży środki na pokrycie zwrotów wpłat podróżnych, których imprezy turystyczne nie zostały lub nie zostaną zrealizowane z powodu nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności).

Zakwaterowanie

Akademik Great Dover Street, ok. 15 minut pieszo od miejsca kursu:

nowocześnie wyposażone pokoje 1- osobowe z łazienkami (zapewnione ręczniki);
 do dyspozycji wspólne kuchnie z czajnikiem i kuchenką mikrofalową;
na terenie obiektu automaty na monety do prania;
 bezpłatny dostęp do internetu;
 całodobowa opieka kadry Ardmore.

Zakwaterowanie na obozie językowym w Londynie

Wyżywienie Full Board (3 posiłki dziennie) w stołówce na kampusie:

śniadanie 8:00 – 8:30, ciepły lunch 13:00 – 13:30, obiadokolacja 18:30 – 19:00 (zazwyczaj dwa dania główne do wyboru, chleb, bufet sałatkowy, owoce/deser);
 napoje: woda, herbata, kawa, mleko;
podczas całodniowych wycieczek pakowany lunch (kanapka, napój, owoc, baton/chrupki).

Obejrzyj

Galerie zdjęć:

Filmy:

Terminy i ceny

Terminy (wyloty z Warszawy)*Cena w PLN
07.07 – 14.07.2024 (1 tydz.)
przelot do Londynu z opiekunem
powrót do Warszawy bez opiekuna
7990
07.07 – 21.07.2024 (2 tyg.)
przelot w obie strony z opiekunem
13990
07.07 – 28.07.2024 (3 tyg.)
przelot do Londynu z opiekunem
powrót do Warszawy bez opiekuna
19990

* W podanych w tabeli terminach istnieje możliwość zarezerwowania lotu, którym będzie leciał do Londynu polski opiekun (wyloty z opiekunem: 02.07, 09.07.2023, powroty z opiekunem: 16.07, 23.07.2023; szczegóły poniżej pod linkiem „Do podanej ceny należy doliczyć”); możliwe jest również zarezerwowanie dowolnego innego lotu i terminu wyjazdu – kursy rozpoczynają się w wakacje każdy poniedziałek maks. do 28.08.2022 (wyloty indywidualne w niedziele, min. wiek 16 lat).

UWAGA! Płatność całości najpóźniej 30 dni przed wyjazdem. Zaliczka 3000 zł w momencie zgłoszenia (podpisania umowy).