Kursy angielskiego Londyn Twin

Miejsce i szkoła

Kursy językowe w LondynieZapraszamy do Londynu na wakacyjny kurs języka angielskiego dla młodzieży i dorosłych, prowadzony przez szkołę językową należącą do założonej w 1993 roku sieci Twin English Centres, która, oprócz stolicy Wielkiej Brytanii, posiada swoje oddziały w Eastbourne i Dublinie. Jej londyński ośrodek zlokalizowany jest w nowo wybudowanym budynku na wzgórzu Vanbrugh Hill w Greenwich, dzielnicy we wschodniej części miasta, na południowym brzegu Tamizy, słynącej m.in. z królewskiego obserwatorium astronomicznego, przez które przechodzi południk zerowy. Szkoła znajduje się zaledwie 10 minut pieszo od Tamizy, 15 minut pociągiem od centrum Londynu, niedaleko sąsiadującego z obserwatorium Greenwich Park, potężnej hali sportowo-widowiskowej O2 Arena i historycznego centrum dzielnicy, a w jej okolicy jest mnóstwo kafejek i restauracji.

Kursy angielskiego w szkole Twin w Londynie w Anglii

Do dyspozycji uczniów jest 20 nowocześnie wyposażonych klimatyzowanych sal lekcyjnych, sala komputerowa z darmowym dostępem do internetu, biblioteka, stołówka, świetlica, sklep, toalety z prysznicami, a także (za opłatą) basen, sala gimnastyczna i studio tańca. Na całym terenie obiektu można korzystać z bezpłatnego Wi-Fi.

Gwarancję jakości szkoły stanowią akredytacje i członkostwo w organizacjach branżowych monitorujących poziom świadczonych usług, w tym:

Szkoła akredytowana przez British Council
Szkoła jest członkiem English UK

Program

W wakacje letnie organizujemy dla młodzieży (w wieku od 16 lat) i dorosłych 2 i 3- tygodniowe wyjazdy na kurs języka angielskiego w szkole Twin Londyn z przelotem z Warszawy z polskim opiekunem-rezydentem. Możliwe są też kursy z dojazdem indywidualnym – zaczynają się one w każdy poniedziałek przez cały rok.

W skład i cenę wyjazdu wchodzą:

Zakwaterowanie i wyżywienie u brytyjskich rodzin goszczących – zob. szczegóły w zakładce „Zakwaterowanie” powyżej.

Ubezpieczenie: koszty leczenia (KL) do 25000 EUR, następstwa nieszczęśliwych wypadków (NNW) do 20000 PLN, bagaż podróżny (BP) do 1100 PLN.

Materiały do nauki, dyplom ukończenia kursu.

3-miesięczny bezpłatny dostęp do platformy e-learningowej.

Obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (dodatkowe zabezpieczenie na wypadek niewypłacalności organizatorów turystyki lub pośredników turystycznych).

Obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Pomocowy (zapewniający biurom podróży środki na pokrycie zwrotów wpłat podróżnych, których imprezy turystyczne nie zostały lub nie zostaną zrealizowane z powodu nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności).

Zakwaterowanie

1-osobowe pokoje w domach specjalnie wyselekcjonowanych brytyjskich rodzin goszczących, u których zazwyczaj mieszkają również uczniowie z innych krajów. Łazienka dzielona z domownikami, bezpłatny dostęp do internetu, pranie i zmiana pościeli raz na tydzień, klucz do drzwi wejściowych. Czas dojazdu do szkoły: do 45 min transportem publicznym.

Wyżywienie Half Board (2 posiłki dziennie): śniadania kontynentalne i ciepłe obiadokolacje w domach rodzin goszczących.

Zakwaterowanie u brytyjskich rodzin goszczących

Obejrzyj

Galerie zdjęć:

Filmy:

Terminy i ceny

Terminy (wyloty z Warszawy)*Cena w PLN
Rodzaj kursu:porannypopołudniowyintensywny
02.07 - 16.07.2023 (2 tyg.)848076809280
02.07 - 23.07.2023 (3 tyg.)125701137013770
09.07 - 23.07.2023 (2 tyg.)848076809280

* W podanych w tabeli powyżej terminach istnieje możliwość zarezerwowania lotu, którym będzie leciał do Londynu (i z powrotem do Warszawy) polski opiekun (szczegóły poniżej pod linkiem „Do podanej ceny należy doliczyć”); możliwe jest również zarezerwowanie dowolnego innego lotu i terminu, a także dłuższego wyjazdu – kursy rozpoczynają się w każdy poniedziałek przez cały rok.

UWAGA! Płatność całości najpóźniej 40 dni przed wyjazdem. Zaliczka 3000 zł w momencie zgłoszenia (podpisania umowy).