Obóz językowy Liverpool PLUS

Miejsce i szkoła

Obozy i kursy językowe za granicąNaszym partnerem w Liverpoolu jest PLUS (Professional Linguistic Upper Studies) – międzynarodowa szkoła językowa, mająca ponad 40 letnie (rok założenia 1972) doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego. W okresie letnich wakacji szkoła ta oferuje międzynarodowe obozy językowe dla dzieci i młodzieży na 4 kampusach w USA, 14 w Wielkiej Brytanii i Irlandii oraz 1 na Malcie, w których co roku udział bierze niemal trzydzieści tysięcy uczestników z całego świata (w ubiegłym roku niemal 30 tys. z ponad 50 krajów).

Gwarancję jakości szkoły PLUS stanowią akredytacje i członkostwo w organizacjach branżowych monitorujących poziom świadczonych usług, w tym:

Szkoła akredytowana przez British Council
Szkoła jest członkiem English UK

W wakacje letnie 2019 organizujemy dla dzieci i młodzieży w wieku 11-17 lat 2 tygodniowy wyjazd grupowy z polskim opiekunem na międzynarodowy obóz językowy szkoły PLUS na mogącym pomieścić 250 uczniów kampusie uniwersyteckim Carnatic Student Village, położonym w dzielnicy Liverpoolu o nazwie Mossley Hill, 20 minut autobusem od centrum miasta. W programie obozu znajduje się 3 dniowy pobyt (z noclegami) w Londynie. Wyjazd odbędzie się w terminie 19 lipca – 2 sierpnia 2019 r. (w innych terminach możliwe są wyjazdy indywidualne). 

Zakwaterowanie na obozie językowym w Liverpool

Miejsce obozu, kampus uniwersytecki Carnatic, otoczone jest zielenią, a wokół niego znajduje się wiele kawiarni, restauracji i sklepów. Dysponuje nowocześnie wyposażonymi klasami, halami i terenami do uprawiania różnych sportów, ogólnodostępnymi salami do relaksu i wypoczynku oraz pralnią na monety.

Program

W wakacje letnie 2019 organizujemy dla dzieci i młodzieży w wieku 11-17 lat 2 tygodniowy wyjazd grupowy z polskim opiekunem na międzynarodowy obóz językowy szkoły PLUS na należącym do University of Liverpool kampusie Carnatic Student Village. Wyjazd odbędzie się w terminie 19 lipca – 2 sierpnia 2019 r. (w innych terminach możliwe są wyjazdy indywidualne). 

W skład i cenę wyjazdu wchodzą:

Zakwaterowanie i pełne wyżywienie w internacie / akademiku na kampusie Carnatic Student Village – zob. szczegóły w zakładce „Zakwaterowanie” powyżej.

Ubezpieczenie: koszty leczenia (KL) do 20000 EUR, następstwa nieszczęśliwych wypadków (NNW) do 15000 PLN, bagaż do 1000 PLN.

Transfery grupowe pod opieką polskiego pilota: z lotniska w Londynie do miejsca zakwaterowania oraz z miejsca zakwaterowania na lotnisko po zakończeniu obozu.

Materiały do nauki, zeszyt, długopis, T-shirt, torba szkolna, certyfikat ukończenia kursu.

Obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (dodatkowe zabezpieczenie na wypadek niewypłacalności organizatorów turystyki lub pośredników turystycznych).

Zakwaterowanie

Internat / akademik na kampusie uniwersyteckim Carnatic Student Village w Liverpoolu (11 noclegów) oraz na kampusie St Mary’s University w Londynie (2 noclegi):

 pokoje 1-osobowe;
 w każdym pokoju m.in. umywalka, biurko, krzesło i szafa;
 łazienki (dzielone) na korytarzu;
 pokoje sprzątane codziennie w dni powszednie;
 ręczniki i pościel zmieniane raz w tygodniu.

Wyżywienie Full Board (3 posiłki dziennie): śniadania, ciepłe lunche, obiadokolacje w formie bufetu w stołówce na terenie kampusu. Podczas całodniowych wycieczek uczestnicy otrzymują pakowane lunche (kanapka, napój, owoc, słodycze). Dodatkowo przewidziany jest wieczorny obiad w londyńskiej restauracji Planet Hollywood  lub Hard Rock Cafe.

Zakwaterowanie w akademiku na obozie językowym Liverpool Anglia

Obejrzyj

Galerie zdjęć:

Terminy i ceny

Termin grupowy (wylot z Warszawy i Szczecina)*Cena w PLN
19.07 - 02.08.2018 (2 tyg.)5999

* Kurs dostępny jest też w innych terminach (wyjazd indywidualny bez polskiego opiekuna z dowolnego lotniska w Polsce).

UWAGA! Płatność całości najpóźniej 30 dni przed wyjazdem. Zaliczka 30 proc. w momencie zgłoszenia (podpisania umowy).