Kursy językowe Malta Easy SL w Valletta

Miejsce i szkoła

Kursy języka angielskiego na MalcieNaszym partnerem na Malcie jest Easy School of Languages (Easy SL) – renomowana (rok założenia 2004) szkoła językowa zlokalizowana w odnowionym zabytkowym budynku w centrum stolicy Malty Valletcie, w pobliżu wszystkich jej atrakcji. Nowoczesne wnętrza szkoły mieszczą 15 klimatyzowanych klas wyposażonych w intraktywne tablice, centrum testowe, salę komputerową, świetlicę oraz taras ze spektakularnym widokiem na Wielki Port Valletty. Na terenie całego budynku uczniowie mają dostęp do bezpłatnego wifi. Szkoła akredytowana jest przez FELTOM (maltańska federacja szkół językowych, odpowiednik British Council), dysponuje kadrą wykwalifikowanych nauczycieli języka angielskiego i doskonałą infrastrukturą edukacyjną.

Kursy angieslkiego Easy School of Languages Valletta Malta

Gwarancję jakości szkoły Easy SL stanowią akredytacje i członkostwo w organizacjach branżowych monitorujących poziom świadczonych usług, w tym:

Szkoła licencjonowana przez Ministerstwo Edukacji Malty
Szkoła akredytowana przez FELTOM (Federation of English Language Teaching Organisations Malta)

Wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO stolica Malty Valletta to jedno z najbardziej niezwykłych miast Europy, szczycące się prawdopodobnie największym na świecie „zagęszczeniem” zabytków na tak małym obszarze. Majestatyczne budowle, mury obronne, charakterystyczna kopuła katedry św. Jana, malownicze wąskie uliczki – wszystko to „skąpane” w śródziemnomorskim słońcu, na tle błękitnego nieba i lazurowego morza, robi niesamowite wrażenie.

Program

W wakacje letnie organizujemy dla młodzieży i dorosłych (min. wiek 17 lat) wyjazdy indywidualne na kursy językowe  do szkoły Easy SL w Valletcie na Malcie z wylotami z Warszawy, Krakowa, Katowic, Gdańska, Wrocławia i Poznania. Kursy rozpoczynają się w każdy poniedziałek (przylot na Maltę w sobotę lub niedzielę) i dostępne są również przez cały rok.

W skład i cenę wyjazdu wchodzą:

Zakwaterowanie i wyżywienie u rodzin maltańskich lub w rezydencji szkolnej (akademiku) – zob. szczegóły w zakładce „Zakwaterowanie” powyżej.

Ubezpieczenie: koszty leczenia (KL) do 25000 EUR, następstwa nieszczęśliwych wypadków (NNW) do 20000 PLN, bagaż podróżny (BP) do 1100 PLN.

Materiały do nauki, certyfikat ukończenia kursu.

Obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (dodatkowe zabezpieczenie na wypadek niewypłacalności organizatorów turystyki lub pośredników turystycznych).

Obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Pomocowy (zapewniający biurom podróży środki na pokrycie zwrotów wpłat podróżnych, których imprezy turystyczne nie zostały lub nie zostaną zrealizowane z powodu nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności).

Zakwaterowanie

Dwie opcje do wyboru:

Domy specjalnie wyselekcjonowanych maltańskich rodzin goszczących:

 pokoje 2- osobowe (z osobą o innym języku ojczystym);
 możliwe pokoje 1- osobowe za dopłatą;
 zmiana pościeli raz w tygodniu;
 możliwość zrobienia prania;
 dojazd do szkoły – maksymalnie do pół godziny komunikacją miejską;
 wszystkie rodziny goszczące są zarejestrowane w maltańskim Urzędzie Turystyki i regularnie wizytowane przez przedstawicieli szkoły.

Wyżywienie – 2 posiłki dziennie (Half Board): śniadania i ciepłe obiadokolacje u rodzin goszczących.

Rodzina goszcząca na Malcie

Pokój 2-osobowy (1-osobowy za dopłatą) w kilkupokojowym mieszkaniu studenckim (akademiku), łazienka dzielona z innymi lokatorami. Opcja dostępna dla uczniów pełnoletnich (18+ lat).

Wyżywienie na własną rękę (SC – Self Catering) – do dyspozycji w mieszkaniu jest w pełni wyposażona kuchnia.

Obejrzyj

 Galerie zdjęć:

 Filmy:

Terminy i ceny

Długość kursuCena w PLN*
Intensywność kursu:20 lekcji tyg. 30 lekcji tyg.
1 tydzień39804280
2 tygodnie79608560
3 tygodnie1194012840
4 tygodnie1592017120
Każdy kolejny tydzień39804280

* Podane ceny obejmują kurs + zakwaterowanie w pokoju 2- osobowym u rodzin maltańskich (z wyżywieniem HB) lub w akademiku (bez wyżywienia). Poza okresem wakacyjnym (24.06 – 03.09.2023) ceny są niższe o 490 PLN za każdy tydzień od tych podanych w tabeli powyżej (np. 980 PLN mniej za 2 tygodnie).

Terminy: kursy rozpoczynają się w każdy poniedziałek (przylot na Maltę w sobotę lub niedzielę) i dostępne są przez cały rok.

UWAGA! Płatność całości najpóźniej 40 dni przed wyjazdem. Zaliczka 30 proc. w momencie zgłoszenia (podpisania umowy).