Obozy językowe Ardmore Hatfield k. Londynu

Miejsce i szkoła

Obozy językowe w AngliiZapraszamy dzieci i młodzież w wieku 12-18 lat na międzynarodowy obóz językowy do podlondyńskiego miasteczka Hatfield, organizowany w wakacje letnie przez założoną w 1984 sieć szkół języka angielskiego Ardmore, specjalizującą się w prowadzeniu wakacyjnych kursów all inclusive dla dzieci i młodzieży (ponad 30 ośrodków w UK i USA). Co roku bierze w nich udział kilkanaście tysięcy młodych ludzi z blisko 60 krajów z całego świata. Program obozu jest unikalną ofertą skierowaną do uczniów, którzy chcą osobiście doświadczyć smaku nauki języka angielskiego w renomowanej brytyjskiej uczelni. Zajęcia odbywają się na jednym z kampusów University of Hertfordshire, który specjalizuje się w kierunkach ścisłych i zapewnia prestiżowe wykształcenie inżynieryjne. Uniwersytet posiada własne obserwatorium astronomiczne, symulator dla pilotów samolotów i symulator jazdy Formułą 1 (każdy profesjonalny zespół Formuły 1 w UK posiada w zespole absolwenta tej uczelni).

Gwarancję jakości sieci Ardmore stanowią akredytacje i członkostwo w organizacjach branżowych monitorujących poziom świadczonych usług, w tym:

Szkoła akredytowana przez British Council
Szkoła jest członkiem English UK

Miejscem obozu jest kampus College Lane znajdujący się w powiązanym z przemysłem lotniczym mieście Hatfield – ciekawym aliansie średniowiecznego miasteczka z modernistycznym stylem powojennym. Miejscowość położona jest zaledwie 30 km na północ od centrum Londynu i 20 km od słynnego Warner Bros Harry Potter Studios (nad efektami specjalnymi w filmie pracowali właśnie absolwenci Hertfordshire). Lokalizacja ta łączy w sobie walory sielskiej rdzennej Anglii oraz bezpośredniej bliskości olbrzymiej metropolii, jaką jest stolica Zjednoczonego Królestwa. Do dyspozycji uczestników obozu są nowoczesne sale lekcyjne, aule, biblioteka, stołówka, świetlice, sala gimnastyczna, rozległe tereny sportowe, korty tenisowe, basen. Na terenie kampusu uczniowie mają dostęp do bezpłatnego wi-fi.

Obozy językowe Ardmore w Hatfield koło Londynu

Program

W wakacje letnie organizujemy dla dzieci i młodzieży w wieku 12-18 lat 1 i 2- tygodniowe wyjazdy na obozy językowe szkoły Ardmore na kampusie College Lane University of Hertfordshire w Hatfield z przelotem z Warszawy do Londynu (i z powrotem do Warszawy) z polskim opiekunem (w wybranych terminach). Są to wyjazdy typu „all inclusive”, czyli wszystko zawarte w cenie.

W skład i cenę wyjazdu wchodzą:

Zakwaterowanie w internacie oraz pełne wyżywienie w stołówce na kampusie – zob. szczegóły w zakładce „Zakwaterowanie”.

Ubezpieczenie: koszty leczenia (KL) do 25000 EUR, następstwa nieszczęśliwych wypadków (NNW) do 20000 PLN, bagaż podróżny (BP) do 1100 PLN.

Opieka polskiego pilota wyjazdu w czasie podróży samolotem do/z Londynu (wyloty z opiekunem: 02.07, 09.07.2023, powroty z opiekunem: 16.07, 23.07.2023), opieka kadry lokalnej Ardmore na miejscu.

Materiały do nauki, dyplom ukończenia kursu.

Obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (dodatkowe zabezpieczenie na wypadek niewypłacalności organizatorów turystyki lub pośredników turystycznych).

Obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Pomocowy (zapewniający biurom podróży środki na pokrycie zwrotów wpłat podróżnych, których imprezy turystyczne nie zostały lub nie zostaną zrealizowane z powodu nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności).

Zakwaterowanie

Internat / akademik na kampusie College Lane University of Hertfordshire (w miejscu kursu):

nowocześnie wyposażone pokoje 1- osobowe z łazienkami (należy mieć własne ręczniki) w 6-cio pokojowych apartamentach;
 do dyspozycji świetlica oraz wspólne kuchnie z czajnikiem i kuchenką mikrofalową;
na terenie obiektu automaty do prania (płatne dodatkowo);
bezpłatny dostęp do internetu (wifi);
 całodobowa opieka kadry Ardmore.

Zakwaterowanie na obozie językowym Ardmore na kampusie University of Hertfordshire w Hatfield

Wyżywienie Full Board (3 posiłki dziennie) w stołówce na kampusie:

śniadanie 8:00 – 8:30, ciepły lunch 13:00 – 13:30, obiadokolacja 18:00 – 19:00 (zazwyczaj dwa dania główne do wyboru, chleb, bufet sałatkowy, owoce/deser);
 napoje: woda, herbata, kawa, mleko;
 w czasie całodniowych wycieczek pakowany lunch (kanapka, napój, owoc, baton/chrupki).

Obejrzyj

Galerie zdjęć:

Filmy:

Terminy i ceny

Terminy (wyloty z Warszawy)*Cena w PLN
02.07 - 16.07.2023 (2 tyg.)11990
09.07 - 16.07.2023 (1 tydz.)6290
09.07 - 23.07.2023 (2 tyg.)11990

* W podanych w tabeli terminach istnieje możliwość zarezerwowania lotu, którym będzie leciał do Londynu polski opiekun (wyloty z opiekunem: 02.07, 09.07.2023, powroty z opiekunem: 16.07, 23.07.2023 (szczegóły poniżej pod linkiem “Do podanej ceny należy doliczyć”); możliwe jest również zarezerwowanie dowolnego innego lotu i terminu wyjazdu – kursy rozpoczynają się w wakacje każdy poniedziałek maks. do 06.08.2023 (wyloty indywidualne w niedziele, min. wiek 16 lat).

UWAGA! Płatność całości najpóźniej 30 dni przed wyjazdem. Zaliczka 3000 zł w momencie zgłoszenia (podpisania umowy).