Obóz piłkarski i językowy Chelsea FC w Londynie

Miejsce i organizator

Obozy piłkarskie Chelsea FCZapraszamy młodych fanów piłki nożnej w wieku 10-17 lat na międzynarodowy obóz Chelsea FC Foundation Soccer Schools, będący unikalnym połączeniem kursu języka angielskiego z programem piłkarskim przygotowanym przez profesjonalistów z Chelsea FC Foundation. Prowadzone przez licencjonowanych przez UEFA szkoleniowców treningi odbywają się w światowej klasy ośrodku szkoleniowym w miejscowości Cobham w hrabstwie Surrey, ok. 30 km na południowy-zachód od centrum Londynu. Na jego profesjonalnych boiskach trenuje podczas sezonu drużyna piłkarska Chelsea FC.

Obóz piłkarski i językowy Chelsea Londyn

Uczestnicy obozu będą zakwaterowani na należącym do Uniwersytetu Roehampton “zielonym” kampusie Froebel College, położonym w południowo-zachodniej części Londynu, niedaleko tak znanych miejsc jak Hampton Court, Bushy Park czy Richmond Park. Raz w tygodniu treningi odbywać się będą na boiskach na terenie kampusu, w pozostałe dni obozowicze będą dowożeni prywatnym autobusem na zajęcia w Cobham Training Centre. Lekcje języka angielskiego będą prowadzone na kampusie.

Program

W wakacje letnie organizujemy dla dzieci i młodzieży w wieku 9-17 lat 2- tygodniowe wyjazdy indywidualne na obóz piłkarski i językowy Fundación Real Madrid Campus Experience w terminach między 02.07 a 12.08.2018 (początek w każdą niedzielę w przedziale tych dat, koniec w każdą sobotę).

W skład i cenę wyjazdu wchodzą:

Zakwaterowanie i pełne wyżywienie w akademiku na kampusie – zob. szczegóły w zakładce “Zakwaterowanie” powyżej.

Transport prywatnym autokarem z miejsca zakwaterowania na miejsce treningów w Cobham Training Centre (3 razy w tygodniu).

Całodobowa opieka miejscowych wychowawców podczas pobytu.

Materiały do nauki, certyfikat ukończenia kursu językowego (w przypadku wyboru tej opcji obozu).

Zestaw treningowy Chelsea FC Foundation (koszulka, spodenki, podkolanówki), plecak, czapka z daszkiem, oficjalne zdjęcie pamiątkowe z obozu, certyfikat ukończenia szkolenia piłkarskiego.

Ubezpieczenie: koszty leczenia (KL) do 10000 EUR, następstwa nieszczęśliwych wypadków (NNW) do 15000 PLN, bagaż do 800 PLN. Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji.

Obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (dodatkowe zabezpieczenie na wypadek niewypłacalności organizatorów turystyki lub pośredników turystycznych).

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie (od niedzieli do soboty, 13 noclegów) w akademiku / internacie na tradycyjnym brytyjskim kampusie Froebel College, należącym do Uniwersytetu Roehampton, położonym w południowo-zachodniej części Londynu, tuż obok Richmond Park. Pokoje 1-osobowe z łazienkami. W budynku m.in. sala wielofunkcyjna dla uczniów oraz pralnia na monety.

Na rozległym kampusie o charakterze parkowym znajdują się boiska piłkarskie, wykorzystywane podczas obozu, a także inne obiekty sportowe, jak centrum fitness, czy sala gimnastyczna.

Wyżywienie Full Board (3 posiłki dziennie): śniadanie, lunch, obiadokolacja w stołówce na kampusie. Podczas treningów nielimitowany dostęp do wody pitnej.

Kampus Froebel College University of Roehampton w Londynie

Obejrzyj

 Galerie zdjęć:

 Filmy:

Terminy i ceny

Rodzaj obozuCena w PLN za 2 tygodnie
piłkarsko-językowy13000
piłkarski (bez języka)12000
piłkarski dla bramkarzy z językiem14000
piłkarski dla bramkarzy (bez języka)13000

Terminy (2 tygodnie – od niedzieli do soboty):  01.07 – 14.07.2018, 15.07 – 28.07.2018, 29.07 – 11.08.2018.

Uwaga! Płatność całości najpóźniej 30 dni przed wyjazdem. Zaliczka 50 proc. w momencie zgłoszenia (podpisania umowy).