Obóz piłkarski i językowy Chelsea FC w Londynie

Miejsce i organizator

Obozy piłkarskie Chelsea FCZapraszamy młodych fanów piłki nożnej w wieku 10-17 lat (dziewczęta: 12-17 lat) na międzynarodowy obóz Chelsea FC Foundation Soccer Schools, będący unikalnym połączeniem kursu języka angielskiego z programem piłkarskim przygotowanym przez profesjonalistów z Chelsea FC Foundation. Prowadzone przez licencjonowanych przez UEFA szkoleniowców treningi odbywają się m.in. w światowej klasy ośrodku szkoleniowym w miejscowości Cobham w hrabstwie Surrey, ok. 30 km na południowy-zachód od centrum Londynu. Na jego profesjonalnych boiskach trenuje podczas sezonu drużyna piłkarska Chelsea FC. Odbędzie się tu również ceremonia zakończenia obozu i wręczenia certyfikatów.

Obóz piłkarski i językowy Chelsea Londyn

Uczestnicy obozu będą zakwaterowani na należącym do Uniwersytetu Roehampton „zielonym” kampusie Froebel College, położonym w południowo-zachodniej części Londynu, niedaleko tak znanych miejsc jak Hampton Court, Bushy Park czy Richmond Park, zaledwie 30 min transportem publicznym od centrum miasta. Trzy razy w tygodniu treningi odbywać się będą na boiskach kompleksu Doverhouse Road Playing Fields, położonych naprzeciwko kampusu, natomiast raz w tygodniu obozowicze będą dowożeni prywatnym autobusem na zajęcia w Cobham Training Centre. Lekcje języka angielskiego będą prowadzone na kampusie.

Program

W wakacje letnie organizujemy dla dzieci i młodzieży w wieku 10-17 lat (dziewczęta: 12-17 lat) 2- tygodniowe wyjazdy indywidualne na obóz piłkarski i językowy Chelsea FC Foundation Soccer Schools w terminach między 28.06 a 15.08.2020 (początek w każdą niedzielę w przedziale tych dat, koniec w każdą sobotę).

W skład i cenę wyjazdu wchodzą:

Zakwaterowanie i pełne wyżywienie w akademiku na kampusie – zob. szczegóły w zakładce „Zakwaterowanie” powyżej.

Transport prywatnym autokarem z miejsca zakwaterowania na miejsce treningu w Cobham Training Centre (1 raz w tygodniu).

Całodobowa opieka miejscowych wychowawców podczas pobytu.

Materiały do nauki, certyfikat ukończenia kursu językowego (w przypadku wyboru tej opcji obozu).

Zestaw treningowy Chelsea FC Foundation (koszulka, spodenki, podkolanówki), plecak, czapka z daszkiem, oficjalne zdjęcie pamiątkowe z obozu, certyfikat ukończenia kursu językowego i szkolenia piłkarskiego.

Ubezpieczenie: koszty leczenia (KL) do 20000 EUR, następstwa nieszczęśliwych wypadków (NNW) do 15000 PLN, bagaż do 1000 PLN.

Obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (dodatkowe zabezpieczenie na wypadek niewypłacalności organizatorów turystyki lub pośredników turystycznych).

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie (od niedzieli do soboty, 13 noclegów) w akademiku / internacie na tradycyjnym brytyjskim kampusie Froebel College, należącym do Uniwersytetu Roehampton, położonym w południowo-zachodniej części Londynu, tuż obok Richmond Park. Pokoje 1-osobowe z łazienkami. W budynku m.in. sala wielofunkcyjna dla uczniów oraz pralnia na monety.

Na rozległym kampusie o charakterze parkowym znajdują się boiska piłkarskie, wykorzystywane podczas obozu, a także inne obiekty sportowe, jak centrum fitness, czy sala gimnastyczna. Dostępne jest również darmowe wi-fi.

Wyżywienie Full Board (3 posiłki dziennie): śniadanie, lunch, obiadokolacja w stołówce na kampusie. Podczas treningów nielimitowany dostęp do wody pitnej.

Kampus Froebel College University of Roehampton w Londynie

Obejrzyj

 Galerie zdjęć:

 Filmy:

Terminy i ceny

Rodzaj obozuCena w PLN za 2 tygodnie
piłkarsko-językowy14700
piłkarski (bez języka)13650

Terminy (2 tygodnie – od niedzieli do soboty): 28.06 – 11.07.2020, 05.07 – 18.07.2020, 12.07 – 25.07.2020, 19.07 – 01.08.2020, 26.07 – 08.08.2020, 02.08 – 15.08.2020. Obozy dla dziewcząt i bramkarskie dostępne są tylko w dwóch pierwszych terminach.

Uwaga! Płatność całości najpóźniej 30 dni przed wyjazdem. Zaliczka 50 proc. w momencie zgłoszenia (podpisania umowy).