Obóz piłkarski i językowy Real Madrid Campus Experience w Madrycie

Miejsce i organizator

Obozy piłkarskie Real MadrytZapraszamy młodych fanów piłki nożnej w wieku 9-17 lat (z rodzicem od 7 lat) na międzynarodowy obóz Fundación Real Madrid Campus Experience, będący unikalnym połączeniem kursu języka angielskiego lub hiszpańskiego z programem piłkarskim przygotowanym przez profesjonalistów z Fundacion Real Madrid. Uczestnicy obozu mogą wybrać intensywność treningów na poziomie amatorskim lub zaawansowanym, a także pozycję gracza lub bramkarza. Treningi piłkarskie odbywają się w światowej klasy ośrodku szkoleniowym Real Madrid City Valdebebas, który jest największym ośrodkiem sportowym zbudowanym dotychczas przez jakikolwiek klub piłkarski na świecie. Znajduje się on na północno-wschodnich obrzeżach miasta, tuż obok stadionu Alfredo di Stefano, posiada 5 profesjonalnych boisk pokrytych murawą z naturalnej trawy i 5 boisk ze sztuczną trawą, nowoczesne centrum medyczne, przebieralnie, miejsce do rozgrzewki i kafeterię.

Treningi na obozie piłkarskim w Madrycie

Z kolei uczestnicy o zaawansowanym poziomie piłkarskim będą ćwiczyć technikę i taktykę na kampusie Uniwersytetu Europejskiego (Universidad Europea de Madrid) o nazwie Villaviciosa de Odón, który zlokalizowany jest ok. 19 km na zachód od centrum miasta i wyposażony w boisko piłkarskie, halę sportową, przebieralnie, podgrzewany basen, hale wielofunkcyjne, korty tenisowe oraz stoły do ping ponga. Dodatkowo na terenie kampusu mieszczą się laboratoria treningowe, zajmujące się fizjologią wysiłku i biomechaniką, a także restauracja i kafeteria. W pobliżu znajdują się boiska miejskie o sztucznej nawierzchni, na których również odbywać się będą zajęcia piłkarskie.

Program

W wakacje letnie organizujemy dla dzieci i młodzieży w wieku 9-17 lat (podróżujących z rodzicem od 7 lat) 2- tygodniowe wyjazdy indywidualne na obóz piłkarski i językowy Fundación Real Madrid Campus Experience w terminach między 20.06 a 11.09.2021 (początek w każdą niedzielę w przedziale tych dat, koniec w każdą sobotę). Obozy dla bramkarzy dostępne są tylko w lipcu.

W skład i cenę wyjazdu wchodzą:

Zakwaterowanie i pełne wyżywienie w akademiku na kampusie – zob. szczegóły w zakładce „Zakwaterowanie” powyżej.

Uwaga! Opcja Day Camp dla dzieci w wieku 7-13 lat przebywających z rodzicem: uczestnik bierze udział w obozie standardowym od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-19:30 bez zakwaterowania na kampusie (mieszka z rodzicem w innym wybranym miejscu); rodzic dowozi dziecko na kampus; w cenie tej opcji jest lunch i drobne przekąski w ciągu dnia, nie ma natomiast weekendowych zajęć pozalekcyjnych i wycieczek (czas ten uczestnik spędza z rodzicem).

Codzienny transport autokarem z miejsca zakwaterowania na miejsce treningów.

Całodobowa opieka miejscowych wychowawców podczas pobytu; opieka medyczna (włącznie z lekarzem na miejscu oraz wykwalifikowanymi fizjoterapeutami i ratownikami pierwszej pomocy).

Materiały do nauki, certyfikat ukończenia kursu językowego (w przypadku wyboru tej opcji obozu).

Zestaw treningowy Real Madrid (koszulka, spodenki, podkolanówki), plecak, czapka z daszkiem, oficjalne zdjęcie pamiątkowe z obozu, certyfikat ukończenia szkolenia piłkarskiego i kursu językowego.

Ubezpieczenie: koszty leczenia (KL) do 20000 EUR, następstwa nieszczęśliwych wypadków (NNW) do 15000 PLN, bagaż do 1000 PLN.

Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji (zapewnione przez hiszpańskiego organizatora obozu).

Obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (dodatkowe zabezpieczenie na wypadek niewypłacalności organizatorów turystyki lub pośredników turystycznych).

Obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Pomocowy (zapewniający biurom podróży środki na pokrycie zwrotów wpłat podróżnych, których imprezy turystyczne nie zostały lub nie zostaną zrealizowane z powodu nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności).

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie (od niedzieli do soboty, 13 noclegów):

Obóz standardowy: w rezydencji studenckiej (akademiku) Uniwersytetu Autonomicznego w Madrycie (Residencia Universitaria Erasmo, Universidad Autónoma de Madrid), ok. 15 km na północ od centrum miasta, blisko ośrodka sportowego Valdebebas klubu Real Madrid, gdzie odbywają się treningi. Klimatyzowane pokoje 2-osobowe z łazienkami i bezpłatnym dostępem do internetu. Na terenie budynku znajdują się sale telewizyjne z DVD, do samodzielnej nauki, komputerowe, do gier, stołówka oraz pralnia. Obiekt jest pod całodobową ochroną (także nocą).

Obóz dla zaawansowanych graczy: w rezydencji studenckiej (akademiku) na kampusie Villaviciosa de Odón Uniwersytetu Europejskiego w Madrycie (Universidad Europea de Madrid), ok. 19 km na zachód od centrum miasta. Obozowicze trenują na terenie kampusu lub pobliskich miejskich boiskach. Pokoje 1- lub 2-osobowe z klimatyzacją i bezpłatnym dostępem do internetu. Na terenie kampusu, oprócz obiektów sportowych: stołówka, sale TV / do gier / do samodzielnej nauki, kino i in. udogodnienia.

Wyżywienie Full Board (3 posiłki dziennie): śniadanie, lunch, obiadokolacja w stołówce na kampusie + 2 x dziennie przekąski (w tym jedna na miejscu treningu). Podczas treningów nielimitowany dostęp do wody pitnej.

Zakwaterowanie na kampusie na obozie językowym w Madrycie

Obejrzyj

 Galerie zdjęć:

Zobacz też: wirtualna wycieczka po kampusie Villaviciosa de Odón Uniwersytetu Europejskiego.

 Filmy:

Terminy i ceny

Rodzaj obozuCena w PLN za 2 tygodnie
piłkarski z językiem12099
piłkarski bez języka9799
piłkarski zaawansowany z językiem14379
piłkarski zaawansowany bez języka11899
Day Camp bez języka6900

Terminy: 2 tygodnie między 20.06 a 11.09.2021 – początek obozu w każdą niedzielę w przedziale tych dat, koniec w każdą sobotę. Uwaga! Obozy dla bramkarzy dostępne są tylko w lipcu.

Uwaga! Płatność całości najpóźniej 30 dni przed wyjazdem. Zaliczka 30 proc. w momencie zgłoszenia (podpisania umowy).