Tanie obozy językowe na Malcie – szkoła Berlitz w St Julian’s

Miejsce i szkoła

Obozy językowe MaltaZapraszamy na wakacyjne obozy językowe dla dzieci i młodzieży organizowane przez Berlitz Language Center Malta – renomowaną szkołę językową, należącą do międzynarodowej sieci placówek szkoleniowych Berlitz, której tradycja sięga 2. połowy XIX wieku. Szkoła na Malcie zlokalizowana jest w St Julian’s, uroczej miejscowości turystycznej rozłożonej wokół małej zatoki. Placówka wyposażona jest w 17 nowoczesnych sal lekcyjnych, które są wygodne, jasne i klimatyzowane, dużą salę audio-wizualną, a także oferuje bezpłatny dostęp do wi-fi. Gwarancję jakości szkoły stanowi licencja ELT Council – organizacji rządowej monitorującej jakość świadczonych usług w sektorze nauki języka angielskiego dla obcokrajowców na Malcie.

Szkoła licencjonowana przez Ministerstwo Edukacji Malty

Program

W wakacje letnie organizujemy dla dzieci i młodzieży w wieku 13-18 lat 1- tygodniowe wyjazdy grupowe z polskim opiekunem na obozy językowe szkoły Berlitz na Malcie z wylotami z Warszawy. Są to wyjazdy typu “low cost” i łączą naukę ze zwiedzaniem w ramach programu Fun English.

W skład i cenę wyjazdu wchodzą:

Zakwaterowanie i pełne wyżywienie u maltańskich rodzin goszczących – zob. szczegóły w zakładce “Zakwaterowanie” powyżej.

Ubezpieczenie: koszty leczenia (KL) do 10000 EUR, następstwa nieszczęśliwych wypadków (NNW) do 15000 PLN, bagaż do 800 PLN.

Transfer z lotniska na Malcie na miejsce zakwaterowania i z powrotem na lotnisko po zakończeniu obozu.

Materiały do nauki, zeszyt, długopis, T-shirt, torba szkolna, certyfikat ukończenia kursu.

Obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (dodatkowe zabezpieczenie na wypadek niewypłacalności organizatorów turystyki lub pośredników turystycznych).

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie u starannie wyselekcjonowanych maltańskich rodzin goszczących:

 pokoje 2-4-osobowe;
 łazienka dzielona z domownikami;
 od 5 do 20 min. pieszo od szkoły językowej.

Wyżywienie Full Board (3 posiłki dziennie) u rodzin maltańskich: śniadania kontynentalne, pakowane lunche na zajęcia, ciepłe obiadokolacje.

Zakwaterowanie u rodzin goszczących na Malcie

Obejrzyj

 Galerie zdjęć:

 Filmy:

Terminy i ceny

Terminy (wyloty z Warszawy)Cena w PLN
23.06-30.06.2018 (1 tydz.)999
30.06-07.07.2018 (1 tydz.)
07.07-14.07.2018 (1 tydz.)
28.07-04.08.2018 (1 tydz.)
04.08-11.08.2018 (1 tydz.)

UWAGA! Płatność całości najpóźniej 30 dni przed wyjazdem. Zaliczka 30 proc. w momencie zgłoszenia (podpisania umowy).