Tanie obozy językowe na Malcie – szkoła Alpha w St Paul’s Bay

Miejsce i szkoła

Obozy językowe na MalcieZapraszamy na wakacyjne obozy językowe dla dzieci i młodzieży do Alpha School of English – renomowanej (rok założenia 1991) szkoły językowej, licencjonowanej przez maltańskie Ministerstwo Edukacji i Turystyki i akredytowanej przez FELTOM (maltańska federacja szkół językowych, odpowiednik British Council), położonej w malowniczej miejscowości St Paul’s Bay w północno-zachodniej części wyspy, nad zatoką o tej samej nazwie. Nazwa ta pochodzi od Św. Pawła, który – jak głosi legenda – rozbił się tu ze swoimi uczniami. Wraz z sąsiadującymi miasteczkami Bugibba i Qawra rejon ten jest największym centrum turystycznym na Malcie, dysponującym piaszczystymi plażami. Znajduje się tu mnóstwo hoteli, sklepów, restauracji i kafejek. Jest to także doskonałe miejsce dla miłośników sportów wodnych.

Obóz językowy na Malcie

Szkoła Alpha położona jest zaledwie kilka minut od morza. Dysponuje nowocześnie wyposażonymi klasami, a wysoko wykwalifikowani i doświadczeni nauczyciele (naftowe speakerzy) dbają o zapewnienie kursantom prawdziwie rodzinnej atmosfery. Uczniowie mają do dyspozycji bezpłatne Wi-Fi na terenie całej szkoły. Gwarancję jakości Alpha School of English stanowią akredytacje i członkostwo w organizacjach branżowych monitorujących poziom świadczonych usług, w tym:

Szkoła licencjonowana przez Ministerstwo Edukacji Malty
Szkoła akredytowana przez FELTOM (Federation of English Language Teaching Organisations Malta)

Program

W wakacje letnie organizujemy dla dzieci i młodzieży w wieku 12-18 lat 1- tygodniowe wyjazdy grupowe z polskim opiekunem na obozy językowe szkoły ELA na Malcie z wylotami grupowymi z polskim opiekunem z Warszawy. Są to wyjazdy typu „low cost” i łączą naukę ze zwiedzaniem w ramach programu Fun English.

W skład i cenę wyjazdu wchodzą:

Zakwaterowanie i wyżywienie u maltańskich rodzin goszczących lub w 3* hotelu – zob. szczegóły w zakładce „Zakwaterowanie”.

Ubezpieczenie: koszty leczenia (KL) do 20000 EUR, następstwa nieszczęśliwych wypadków (NNW) do 15000 PLN, bagaż do 1000 PLN.

Opieka polskiego pilota w czasie podróży samolotem i pobytu na Malcie, opieka lokalnych wychowawców oraz rodzin goszczących na miejscu.

Transfer z lotniska na Malcie na miejsce zakwaterowania i z powrotem na lotnisko po zakończeniu obozu.

Materiały do nauki, zeszyt, długopis, T-shirt, smycz na szyję, certyfikat ukończenia kursu.

Obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (dodatkowe zabezpieczenie na wypadek niewypłacalności organizatorów turystyki lub pośredników turystycznych).

Obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Pomocowy (zapewniający biurom podróży środki na pokrycie zwrotów wpłat podróżnych, których imprezy turystyczne nie zostały lub nie zostaną zrealizowane z powodu nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności).

Zakwaterowanie

Dwie opcje do wyboru:

 starannie wyselekcjonowane maltańskie rodziny goszczące:

 pokoje 3-4-osobowe;
 łazienka dzielona z domownikami;
 od 5 do 20 min. pieszo od szkoły językowej.

hotel 3*:

 pokoje 2-3-4- osobowe z łazienką i klimatyzacją.

Wyżywienie Half Board (2 posiłki dziennie): śniadania kontynentalne i obiadokolacje u rodzin goszczących lub w hotelu. Możliwość dopłaty do pakowanego lunchu (suchy prowiant).

Uwaga! Zakwaterowanie u rodzin goszczących jest dla osób samodzielnych. Uczestnicy obozu przychodzą na wyznaczone miejsca zbiórek samodzielnie / w mini grupie. Ze względów logistycznych opiekun nie ma możliwości odprowadzać ich do domów rodzin goszczących.

Zakwaterowanie u rodzin goszczących na Malcie

Obejrzyj

 Galerie zdjęć:

 Filmy:

Terminy i ceny

Terminy (wyloty z Warszawy)Cena w PLNCena w PLN
Rodzaj zakwaterowania:rodzinyhotel
01.07-08.07.2023 (1 tydz.)24993399
08.07-15.07.2023 (1 tydz.)24993399
05.08-12.08.2023 (1 tydz.)
24993399
12.08-19.08.2023 (1 tydz.)24993399
19.08-26.08.2023 (1 tydz.)24993399

UWAGA! Płatność całości najpóźniej 30 dni przed wyjazdem. Zaliczka 30 proc. w momencie zgłoszenia (podpisania umowy).