Tanie obozy językowe na Malcie – szkoła ELA w Gżira

Miejsce i szkoła

Obozy językowe na MalcieZapraszamy na wakacyjne obozy językowe dla dzieci i młodzieży organizowane przez The English Language Academy (ELA) – renomowaną (rok założenia 1988) szkołę językową akredytowaną przez FELTOM (maltańska federacja szkół językowych, odpowiednik British Council), położoną na pograniczu Gżiry i Sliemy, popularnej miejscowości turystycznej z mnóstwem sklepów, restauracji i kawiarni. Stąd łatwo można dotrzeć do stolicy Malty Valletty, czy popłynąć na wyspę Comino. Blisko szkoły znajduje się również połączona z lądem mostem wyspa Manoela, a na niej rezerwat dla ptaków wodnych oraz przystań dla jachtów.

Obóz językowy na Malcie

Szkoła ELA jest jedynym ośrodkiem edukacyjnym na Malcie umożliwiającym zdanie egzaminu TOEFL iBT. Placówka współpracuje również z Uniwersytetem Maltańskim. Lekcje odbywają się w małych, międzynarodowych grupach, zaś wysoko wykwalifikowani i doświadczeni nauczyciele dbają o zapewnienie kursantom prawdziwie rodzinnej atmosfery. Uczniowie mają do dyspozycji bezpłatne Wi-Fi na terenie całej szkoły. Gwarancję jakości The English Language Academy stanowią akredytacje i członkostwo w organizacjach branżowych monitorujących poziom świadczonych usług, w tym:

Szkoła licencjonowana przez Ministerstwo Edukacji Malty
Szkoła akredytowana przez FELTOM (Federation of English Language Teaching Organisations Malta)

Program

W wakacje letnie organizujemy dla dzieci i młodzieży w wieku 12-18 lat 1- tygodniowe wyjazdy grupowe z polskim opiekunem na obozy językowe szkoły ELA na Malcie z wylotami grupowymi z polskim opiekunem z Warszawy. Są to wyjazdy typu „low cost” i łączą naukę ze zwiedzaniem w ramach programu Fun English.

W skład i cenę wyjazdu wchodzą:

Zakwaterowanie i pełne wyżywienie u maltańskich rodzin goszczących – zob. szczegóły w zakładce „Zakwaterowanie” powyżej.

Ubezpieczenie: koszty leczenia (KL) do 20000 EUR, następstwa nieszczęśliwych wypadków (NNW) do 15000 PLN, bagaż do 1000 PLN.

Opieka polskiego pilota w czasie podróży samolotem i pobytu na Malcie, opieka lokalnych wychowawców oraz rodzin goszczących na miejscu.

Transfer z lotniska na Malcie na miejsce zakwaterowania i z powrotem na lotnisko po zakończeniu obozu.

Materiały do nauki, zeszyt, długopis, T-shirt, smycz na szyję, certyfikat ukończenia kursu.

Obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (dodatkowe zabezpieczenie na wypadek niewypłacalności organizatorów turystyki lub pośredników turystycznych).

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie u starannie wyselekcjonowanych maltańskich rodzin goszczących:

 pokoje 2-4-osobowe;
 łazienka dzielona z domownikami;
 od 5 do 20 min. pieszo od szkoły językowej.

Wyżywienie Half Board (2 posiłki dziennie): śniadania kontynentalne i obiadokolacje u rodzin goszczących. Możliwość dopłaty do pakowanego lunchu (suchy prowiant).

Zakwaterowanie u rodzin goszczących na Malcie

Obejrzyj

 Galerie zdjęć:

 Filmy:

Terminy i ceny

Terminy (wyloty z Warszawy)Cena w PLN
26.06-03.07.2021 (1 tydz.)1599
03.07-10.07.2021 (1 tydz.)1599
24.07-31.07.2021 (1 tydz.)
1599
31.07-07.08.2021 (1 tydz.)1599
07.08-14.08.2021 (1 tydz.)1599

UWAGA! Płatność całości najpóźniej 30 dni przed wyjazdem. Zaliczka 30 proc. w momencie zgłoszenia (podpisania umowy).