Tanie obozy językowe na Malcie – szkoła ELA w Gżira

Miejsce i szkoła

Obozy językowe na MalcieZapraszamy na wakacyjne obozy językowe dla dzieci i młodzieży organizowane przez The English Language Academy (ELA) – renomowaną (rok założenia 1988) szkołę językową akredytowaną przez FELTOM (maltańska federacja szkół językowych, odpowiednik British Council), położoną na pograniczu Gżiry i Sliemy, popularnej miejscowości turystycznej z mnóstwem sklepów, restauracji i kawiarni. Stąd łatwo można dotrzeć do stolicy Malty Valletty, czy popłynąć na wyspę Comino. Blisko szkoły znajduje się również połączona z lądem mostem wyspa Manoela, a na niej rezerwat dla ptaków wodnych oraz przystań dla jachtów.

Obóz językowy na Malcie

Szkoła ELA jest jedynym ośrodkiem edukacyjnym na Malcie umożliwiającym zdanie egzaminu TOEFL iBT. Placówka współpracuje również z Uniwersytetem Maltańskim. Lekcje odbywają się w małych, międzynarodowych grupach, zaś wysoko wykwalifikowani i doświadczeni nauczyciele dbają o zapewnienie kursantom prawdziwie rodzinnej atmosfery. Uczniowie mają do dyspozycji bezpłatne Wi-Fi na terenie całej szkoły. Gwarancję jakości The English Language Academy stanowią akredytacje i członkostwo w organizacjach branżowych monitorujących poziom świadczonych usług, w tym:

Szkoła licencjonowana przez Ministerstwo Edukacji Malty
Szkoła akredytowana przez FELTOM (Federation of English Language Teaching Organisations Malta)

Program

W wakacje letnie organizujemy dla dzieci i młodzieży w wieku 12-18 lat 1- tygodniowe wyjazdy grupowe z polskim opiekunem na obozy językowe szkoły ELA na Malcie z wylotami grupowymi z polskim opiekunem z Warszawy. Są to wyjazdy typu „low cost” i łączą naukę ze zwiedzaniem w ramach programu Fun English.

W skład i cenę wyjazdu wchodzą:

Zakwaterowanie i wyżywienie u maltańskich rodzin goszczących – zob. szczegóły w zakładce „Zakwaterowanie”.

Ubezpieczenie: koszty leczenia (KL) do 20000 EUR, następstwa nieszczęśliwych wypadków (NNW) do 15000 PLN, bagaż do 1000 PLN.

Opieka polskiego pilota w czasie podróży samolotem i pobytu na Malcie, opieka lokalnych wychowawców oraz rodzin goszczących na miejscu.

Transfer z lotniska na Malcie na miejsce zakwaterowania i z powrotem na lotnisko po zakończeniu obozu.

Materiały do nauki, zeszyt, długopis, T-shirt, smycz na szyję, certyfikat ukończenia kursu.

Obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (dodatkowe zabezpieczenie na wypadek niewypłacalności organizatorów turystyki lub pośredników turystycznych).

Obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Pomocowy (zapewniający biurom podróży środki na pokrycie zwrotów wpłat podróżnych, których imprezy turystyczne nie zostały lub nie zostaną zrealizowane z powodu nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności).

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie u starannie wyselekcjonowanych maltańskich rodzin goszczących:

 pokoje 2-4-osobowe;
 łazienka dzielona z domownikami;
 od 5 do 20 min. pieszo od szkoły językowej.

Wyżywienie Half Board (2 posiłki dziennie): śniadania kontynentalne i obiadokolacje u rodzin goszczących. Możliwość dopłaty do pakowanego lunchu (suchy prowiant).

Zakwaterowanie u rodzin goszczących na Malcie

Obejrzyj

 Galerie zdjęć:

 Filmy:

Terminy i ceny

Terminy (wyloty z Warszawy)Cena w PLN
02.07-09.07.2022 (1 tydz.)1699
09.07-16.07.2022 (1 tydz.)1699
30.07-06.08.2022 (1 tydz.)
1699
06.08-13.08.2022 (1 tydz.)1699
13.08-20.08.2022 (1 tydz.)1699

UWAGA! Płatność całości najpóźniej 30 dni przed wyjazdem. Zaliczka 30 proc. w momencie zgłoszenia (podpisania umowy).