AS School of English, ul. Armii Krajowej 28a, 05-410 Józefów   Zadzwoń do nas 22 7893786  Napisz do nas maila biuro@asenglish.pl   Porozmawiaj z naszym konsultantem poprzez Skype Porozmawiaj z naszym konsultantem na Gadu Gadu
PDF Drukuj Email

Obóz angielskiego w Londynie

OBÓZ JĘZYKOWY W LONDYNIE (1990 ZŁ)

 

Oboz jezykowy LondynPoznanie języka w jego naturalnym środowisku, także poprzez kontakt z rodzinami angielskimi, nauka i zwiedzanie Londynu, profesjonalni lektorzy, atrakcyjny program zajęć - oto atuty naszej oferty łączącej, w przystępnej cenie, zalety kursu językowego, obozu i wycieczki. Impreza przeznaczona jest dla dzieci i młodzieży w wieku 12-19 lat. Organizowana jest już od 13 lat.

Londyn, barwna stolica Wielkiej Brytanii, to jedno z najbardziej fascynujących miast świata, odwiedzane corocznie przez 25 milionów turystów, trzy razy więcej niż wynosi liczba jego stałych mieszkańców.

W trakcie obozu uczestnicy zobaczą znane z książek miejsca w Londynie a także urokliwe zakątki południowej Anglii, położone nad morzem kurorty - Eastbourne i Brighton.

 

 

Ramowy program wycieczki:

 • 1 dzień - wyjazd z Polski (Warszawa, Łódź, Konin, Poznań, Świebodzin, Świecko; wyjazdy z Krakowa, Katowic, Częstochowy, Wrocławia, Gdańska i Torunia za dopłatą przy min. 3 uczestników), przejazd przez Niemcy, Holandię, Belgię i Francję;
 • 2 dzień - przeprawa promowa Calais - Dover, przejazd do Londynu, spacer po mieście: Pałac Buckingham, Houses of Parliament, Big Ben, Westminster Abbey, 10 Downing Street, Trafalgar Square, National Gallery, przejazd na miejsce spotkania z rodzinami goszczącymi, które przewożą uczestników samochodami do swoich domów, obiadokolacja, nocleg;
 • 3-7 dzień - codziennie uczestnicy obozu są przywożeni na miejsce zbiórki przez rodziny i odbierani przez nie wieczorem; zajęcia językowe, zwiedzanie Londynu: Natural History Museum, Science Museum, Muzeum Figur Woskowych Madame Tussaud's, Tower of London, Tower Bridge, London Eye, British Museum, St Paul's Cathedral, Piccadilly Circus, Chinatown, Hyde Park, Oxford Street, dom towarowy Harrods, Hamleys - największy na świecie sklep z zabawkami; całodniowa wycieczka na południowe wybrzeże Anglii: Brighton (spcer po mieście: plaża, molo, Royal Pavillion), Eastbourne (najwyższa brytyjska skała kredowa Beachy Head, wiktoriańska zabudowa, molo, wizyta w szkole języka angielskiego Eastbourne College);
 • 8 dzień - śniadanie, rejs statkiem po Tamizie, Greenwich - Old Royal Observatory, wyjazd z Londynu, przeprawa promowa, przejazd przez Francję, Belgię, Holandię i Niemcy;
 • 9 dzień - przyjazd do Polski.

Program językowy:

Kadrę obozu stanowią licencjonowani piloci wycieczek oraz doświadczeni opiekunowie będący jednocześnie lektorami języka angielskiego. Na każdym turnusie jest ich trzech.

Przez cały czas trwania obozu uczestnicy biorą udział w praktycznych zajęciach językowych (nie w szkolnych ławkach!), a lektorzy mówią do nich po angielsku. Już w drodze do Londynu oglądają filmy po angielsku, uczą się śpiewać popularne hity w tym języku i przerabiają specjalnie przygotowany skrypt (ok. 30-stronicowy skoroszyt A4 z mapką, informacjami o zwiedzanych obiektach i ćwiczeniami).

„Lekcje” w grupach odbywają się podczas zwiedzania, w parkach, muzeach itd. Większość ćwiczeń językowych dotyczy życia codziennego w Wielkiej Brytanii, a obozowicze przeprowadzają wywiady z przechodniami i rodzinami goszczącymi. Program wyjazdu szczególny nacisk kładzie na przydatne w podróży słownictwo, rozwijanie umiejętności komunikacyjnych oraz poznawanie zwiedzanych obiektów.

 

Obozy językowe w Londynie

 

Wyjazdy z i przyjazdy do: Warszawa, Łódź, Konin, Poznań, Świebodzin, Świecko; wyjazdy z dopłatą przy min. 3 zgłoszeniach z danego miasta (mikrobus lub samochód osobowy i przesiadka do autokaru docelowego): Katowice, Częstochowa, Wrocław, Toruń + 150 PLN, Kraków, Gdańsk + 200 PLN. Zob. szczegóły (rozkład jazdy).

 

Terminy w 2015 r.:

 • 04.07 - 12.07
 • 11.07 - 19.07
 • 18.07 - 26.07
 • 01.08 - 09.08

Inne terminy na życzenie dla zorganizowanych grup. Przy zorganizowanej grupie powyżej 15 osób cena ustalana indywidualnie + opiekun gratis.

 

Cena: 1990 zł.

 

Cena obejmuje:

 • zakwaterowanie: 6 noclegów, po 2-4 osoby w jednym domu i pełne wyżywienie (śniadanie, pakowany lunch, obiadokolacja) u sprawdzonych rodzin brytyjskich na obrzeżach Londynu;  pierwszy posiłek - obiadokolacja pierwszego dnia, ostatni - pakowany lunch ósmego dnia; UWAGA: uczestnicy obozu są pod opieką rodzin goszczących od chwili odebrania wieczorem po zwiedzaniu do porannego spotkania z opiekunami polskimi w miejscu zbiórki; zgodnie z prawem UK muszą one przejść weryfikację przez policję i posiadać obywatelstwo brytyjskie; niektóre z nich są zróznicowane etnicznie jednak każda musi być zasymilowana i posługiwać się biegłym angielskim.
 • transport autokarem lux (klimatyzacja, barek, video, WC);
 • ubezpieczenie: NNW (do 15000 zł), KL (do 20000 Euro) i bagaż (do 1000 zł);
 • zajęcia językowe: ćwiczenia i konwersacje w języku angielskim prowadzone przez lektorów polskich podczas podróży i zwiedzania + sytuacyjne zajęcia praktyczne;
 • materiały do nauki;
 • zwiedzanie Londynu, Brighton i Eastbourne;
 • opiekę wychowawców i pilota (kadra na 2015 - zobacz zdjęcia).

Obowiązkowa opłata na realizację programu – płatna u pilota: 100 funtów. Sugerowane kieszonkowe na drobne wydatki: ok. 50 funtów + złotówki na dwa obiady w Polsce (pierwszy i ostatni dzień).

 

Zobacz zdjęcia z wycieczek/obozów do Londynu:

 • kompilacja zdjęć z różnych lat;
 • zdjęcia z poprzednich wycieczek z podziałem na lata.

 

Jeśli chcesz zarezerwować miejsce na kolonii / obozie językowym w Anglii wypełnij formularz zgłoszeniowy.

 

 

Copyright ©2000-2015 AS School of English Language Travels

 

Pogoda

Cały ekran - kliknij obrazek Zmień lokalizację

 

Wielka Brytania - Informacje dodatkowe