Znajdź nas na mapie  AS School of English, ul. Armii Krajowej 28a, 05-410 Józefów   Zadzwoń do nas 22 7893786  Napisz do nas maila biuro@asenglish.pl   Porozmawiaj z naszym konsultantem poprzez Skype Porozmawiaj z naszym konsultantem na Gadu Gadu
PDF Drukuj

angielski kanada

OBÓZ JĘZYKOWY, MONTREAL, KANADA

 

szkoła - program wyjazdu - terminy i ceny - filmy i zdjęcia

 

Terminy

Lekcji tygodniowo

Zakwaterowanie i wyżywienie

Cena w PLN

2 lub 3 tygodnie
między 24.06 - 25.08.2018

20x45 min.

rodzina goszcząca, akademik

3 posiłki dziennie

od 4688 / 2 tyg.

Uwaga! Do powyższej ceny należy doliczyć koszt m.in. przelotu.

 

MontrealZapraszamy na międzynarodowy młodzieżowy obóz językowy do Montrealu, drugiego co do wielkości miasta Kanady, znanego ze swojej dwujęzyczności. To doskonałe miejsce zarówno do nauki języka angielskiego jak i francuskiego. W części miasta zamieszkałej przez większość francuskojęzyczną nazwy ulic i znaki drogowe są francuskie, a na zachodzie, gdzie większość stanowią użytkownicy języka angielskiego, większość ulic ma angielskie nazwy, angielskie jest też oznakowanie drogowe. Montreal przepełniony jest europejską kulturą, piękną architekturą, a odbywające się tutaj międzynarodowe festiwale przyciągają każdego roku miliony turystów.

 

kursy angielskiBezpośrednim organizatorem obozu i naszym partnerem w Montrealu jest Sprachcaffe - międzynarodowa sieć szkół językowych posiadająca 30 ośrodków na całym świecie i mająca ponad 30-letnie doświadczenie w nauczaniu języków obcych. Ośrodek w Montrealu działa pod marką GEOS (nazwa poprzedniego właściciela szkoły) i akredytowany jest przez Languages Canada - kanadyjską organizację zrzeszającą renomowane placówki szkoleniowe tego typu. Szkoła oferuje kursy języka angielskiego dla dorosłych przez cały rok, a dodatkowo w okresie letnich wakacji organizuje międzynarodowe obozy językowe dla młodzieży. Zajęcia odbywają się w budynku położonym w centrum miasta, tuż przy Crescent Street, która jest jedną z głównych atrakcji turystycznych Montrealu - znajduje się tu wiele kawiarni, restauracji i galerii. Ulica ta często jest zamykana z okazji różnych festiwali i wydarzeń, jak np. Weekend Formuły 1. W pobliżu znajduje się Muzeum Sztuk Pięknych, Hotel Ritz Carlton oraz słynne centrum handlowe Holt Renfrew. Na całym terenie szkoły dostępne jest bezpłatne Wi-Fi.

 

W wakacje letnie 2018 organizujemy dla młodzieży w wieku 14-21 lat 2- lub 3- tygodniowe wyjazdy indywidualne na międzynarodowy obóz językowy szkoły Sprachcaffe w Montrealu. Są one możliwe co tydzień w przedziale dat od 24.06 do 25.08.2018 (wyjazdy w niedziele, powroty w soboty).

 

Kliknij i zobacz położenie miejsca na mapie:

 

 

szkoła w montreal

  

W skład i cenę wyjazdu wchodzą:

 • Kurs języka angielskiego lub francuskiego ogólnego w międzynarodowych grupach z kanadyjskimi nauczycielami (native speakerami), 20 lekcji x 45 min tygodniowo. Uwaga: za dodatkową opłatą istnieje możliwość rozszerzenia kursu do 30 lekcji tygodniowo lub połączenia 2 języków: 20 lekcji angielskiego i 10 francuskiego; kurs intensywny może pokrywać się z częścią szkolnego programu pozalekcyjnego.

Nauka prowadzona jest przez wykwalifikowanych kanadyjskich lektorów na wszystkich poziomach zaawansowania, w grupach liczących maksymalnie 10 osób. Przydział do grup odbywa się na podstawie testu kwalifikacyjnego pisanego pierwszego dnia zajęć. Podczas kursu nacisk kładziony jest na praktyczne wykorzystanie znajomości języka - jego celem jest nauka porozumiewania się w mowie oraz pewniejsze używania języka obcego. Dodatkowo można poszerzyć zasób słownictwa, poprawić gramatykę oraz umiejętność pisania.

 • Materiały do nauki, certyfikat ukończenia kursu. 
 • Program pozalekcyjny (popołudniowy, wieczorny i weekendowy).

Szkoła językowa w Montrealu organizuje aktywne spędzanie czasu z rówieśnikami z innych krajów i ciekawe wycieczki kulturo- i krajoznawcze w Montrealu i okolicach. Program pozalekcyjny obejmuje zwiedzanie miasta oraz imprezy, gry i zabawy sportowe i integracyjne. W każdą sobotę odbywa się wycieczka całodniowa (np. Island Parks, Mount Royal, Old Montreal), natomiast niedziela to dzień wolny od zajęć.

UWAGA! Uczestnicy obozu w wieku 18-21 lat mają zagwarantowaną opiekę i wsparcie pracowników szkoły oraz mogą brać udział w proponowanych zajęciach pozalekcyjnych i wycieczkach, nie są jednak do tego zobowiązani. Uczestnicy niepełnoletni są z kolei zobligowani do uczestnictwa w programie dodatkowym oraz przestrzegania wyznaczonych godzin powrotów do miejsca zakwaterowania.

 

Szczegółowy rozkład zajęć lekcyjnych i pozalekcyjnych: klik.

 

kanada wycieczki

 

 • Zakwaterowanie (do wyboru):

=> pokoje 2- osobowe u starannie wyselekcjonowanych i sprawdzonych rodzin kanadyjskich; za dopłatą możliwe pokoje 1- osobowe; łazienka dzielona z domownikami; odległość od szkoły 30-45 minut jazdy transportem publicznym.

=> pokoje 2- osobowe w szkolnej rezydencji (akademiku); łazienki dzielone z innymi obozowiczami; odległość od szkoły ok. 25 minut pieszo.

 

rezydencja montreal

 

 • Wyżywienie Full Board: 3 posiłki dziennie (śniadania, pakowane lunche, obiadokolacje) u rodzin goszczących lub szkolnej rezydencji.
 • Opieka kadry kanadyjskiej w szkole i w rezydencji (akademiku) oraz opieka rodzin goszczących.
 • Transfer z lotniska w Montralu na miejsce zakwaterowania i z powrotem na zakończenie pobytu (dla przylotów i odlotów między godz. 9:00-21:00).
 • Ubezpieczenie KL/NNW/bagaż.

 

   Termin i cena wyjazdu:  

 

Terminy

Lekcji tygodniowo

Zakwaterowanie

Cena w PLN
2 tyg. 3 tyg.

2 lub 3 tygodnie
między 24.06 - 25.08.2018*

20x45 min.

rodzina goszcząca

4688

6768

akademik

8016

11760

 
Uwaga! Płatność najpóźniej 30 dni przed wyjazdem. Zaliczka 30 procent w momencie zgłoszenia (podpisania umowy).
 
Do podanej ceny należy doliczyć:
 • przelot z dowolnego lotniska w Polsce do Montrealu i z powrotem (po aktualnych cenach przewoźników).
 • (opcjonalnie) dopłata za kurs intensywny 30 lekcji tygodniowo: 190 PLN / tydzień.
 • (opcjonalnie) dopłata za intensywny program zajęć dodatkowych: 275 PLN / tydzień.
 • (opcjonalnie) dopłata do pokoju jednoosobowego u rodzin goszczących: 65 PLN / tydzień.
 • usługa asysty dla nieletnich na lotnisku (wyłącznie jeśli jest wymagana przez linie lotnicze): 576 PLN (w jedną stronę).
 • Custodianship Letter oraz Letter of Acceptance (dokumenty wyjazdowe od szkoły kanadyjskiej wymagane dla uczniów poniżej 18. roku życia): 256 PLN.
 • przejazdy lokalne (np. z miejsca zakwaterowania do szkoły).
 • sugerowane kieszonkowe: 90 CAD / tydzień.

WIZA: posiadacze paszportów biometrycznych nie potrzebują wizy wjazdowej do Kanady; wymagane jest natomiast pozwolenie wjazdu do Kanady, tzw. eTA (Electronic Travel Authorisation), o które aplikuje się on-line. Koszt eTA wynosi 7 CAD.

 

   Obejrzyj:  

 

 

 

Zdjęcia miasta, szkoły i obozów językowych w Montrealu - kliknij i zobacz:

 

 

 

Jeśli chcesz zarezerwować miejsce na kolonii / obozie językowym w Kanadzie wypełnij formularz zgłoszeniowy.

 

Copyright ©2000-2017 AS School of English Language Travels

 

Pogoda

Cały ekran - kliknij obrazek Zmień lokalizację

 

Kanada - Informacje dodatkowe